חברתArrow ECS ישראל, נבחרה למפיצה הבלעדית של פתרון EMC VSPEX BLUE

חברת Arrow ECS ישראל, החברה הגדולה ביותר בישראל להפצת פתרונות תוכנה ומחשוב, נבחרה למפיצה הבלעדית של פתרון VSPEX BLUE, מבית EMC. פתרון EMC VSPEX BLUEהנו פתרון חדשני לניהול תשתית היפר- משולבת שבבסיסה: מחשוב, אחסון וניהול מידע המבוסס על VMware EVO:RAIL ותוכנת EMC. הפתרון החדש מפשט את הקונפיגורציה, הניהול ותחזוקת מערך המחשוב הארגוני עבור ארגונים בכל גודל, מאפשר מעבר ממצב של "power on"להקצאה של מכונות וירטואלית (VM) בפחות מ-15 דקות. החיסכון המרשים בזמן, לעומת פתרונות תשתית אחרים, מאפשר לארגונים לעמוד באופן מיטבי בדרישות המשתנות של המשתמשים ומייתר את הצורך לחזות מראש את צורכי המחשוב העתידיים של כל המשתמשים.

פתרון EMC VSPEX BLUE מתאים לאיחוד תשתיות, לשולחנות עבודה וירטואליים של משרדים מרוחקים או סניפים גדולים, ולספקי שירותים מנוהלים, הודות לממשק הניהול הייחודי, ה- VSPEX BLUE Manager, אשר מרחיב את יכולות הפריסה, הקונפיגורציה והניהול של מערכות EVO:RAIL, מספק חוויית תמיכה מובנית, ומאפשר גישה לבחירת סוגי תוכנה ופתרונות של EMC הממנפים את עקרונות התכנון האינטואיטיביים של VMware EVO:RAIL.

"חברת Arrow ECS ישראל, שהינה מפיץ מהימן של EMCבישראל בשבע השנים האחרונות, מברכת על הרחבת היצע הפתרונות על ידי הוספת ה- EMC VSPEX BLUE, לקו המוצרים שהחברה משווקת", אומר אילן יהושע, מנכ"ל Arrow ECS ישראל. "ניהול מקביל של מגוון טכנולוגיות בשילוב אינטגרציהמורכבת של שרתים, משאבי אחסון והרשת, יוצר משימות ניהול מאתגרות ברמה ששוק הביניים עלול להתקשות להתמודד אתן, מה שמחייב את הארגונים לאמץ גישה יוזמת. פתרון התשתית ההיפר משולבת, EMC VSPEX BLUE מסייע באימוץ גישה זו על ידי כך שהוא מאפשר ביצוע שינויים מהירים בסביבות עסקיות רבות, תוך שמירה על רציפות עסקית", הוסיף יהושע.

דילוג לתוכן