חברת YouCC חתמה על הסכם שיתוף פעולה לשיווק פתרונות חברת הטכנולוגיה Kemp

חברת YouCC תשווק את הפתרונות לניהול העומסים ואבטחה של Kemp
חברת YouCC, מפתחת ומיישמת פתרונות עסקיים לארגוני אנטרפרייז, חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת Cloudway, נציגת חברת הטכנולוגיה Kemp בישראל. במסגרת ההסכם מונתה YouCC לשותפה בכירה של Kemp בישראל, והיא תהפוך למוקד ידע טכנולוגי של החברה בישראל. YouCC תפעיל פעילות מכירה, יישום, הטמעה ותמיכה בפתרונות חברת Kemp, ובנוסף תעמיד פעילות להסמכת שותפים נוספים סביב פתרונות החברה.
חברת Kemp הינה מפתחת ומשווקת של פתרונות לאופטימיזציה, האצת ביצועים וניתוב עומסים בכניסות האינטרנט לארגון, בתפעול אפליקציות ווב וברשת הארגונית. החברה מספקת פתרונות מתקדמים בתחומי ה-Application Delivery Controllers (ר"ת ADC), ובתחום האבטחה האפליקטיבית.
פתרונות Kemp מיועדים לספק האצה בביצועים של סביבות Microsoft, VMware ו-SAP, בסביבת הדטה סנטר, האפליקציות הארגוניות ובסביבות המחשוב אותן מנהל הארגון אצל ספקיות הענן הגלובאליות, והם מוטמעים בצורה וירטואלית או פיסית במרכזי המחשוב הארגוניים. מוצרי החברה הוטמעו עד היום בכ-30 אלף ארגונים ברחבי העולם, והיא מוכרת על ידי גרטנר ברביע ה-Visionary של ריבוע הקסם לתחום ה-ADC.
שמואל משעלי, מנכ"ל חברת YouCC, מציין כי "ההסכם לשיווק מוצרי Kemp הגיע בעקבות הפסקת התמיכה של מיקרוסופט במוצר ה-TMG, מהלך שמחייב ארגונים רבים לבחון פתרונות חלופיים. פתרונות Kemp אידיאליים לסביבות מיקרוסופט, והם מספקים אלטרנטיבה חדשה, קלה לשימוש ובמחיר תחרותי, המאפשר לארגונים מכול גודל לאמץ את הטכנולוגיה, ולהביא לשיפור בביצועי האינטרנט, האפליקציות והרשת שלו."

דילוג לתוכן