חברת yes שידורי הטלוויזיה בלוויין בחרה בפתרון ההפצה FormIT של קבוצת אמן

השירות "הירוק" יסייע בשמירת הקשר של החברה עם לקוחותיה לאחר שבשנה שעברה בחרה חברת yes שידורי הטלוויזיה בלוויין בקבוצת אמן להטמעת מערכת FormIT להפקת חשבוניות חכמות ואף הרחיבה את השימוש בפתרונות המערכת לתחום המסמכים הדיגיטאליים לכלל המסמכים בארגון, בחרה כעת yes במודול ההפצה SendIT של מערכת FormIT כפתרון ההפצה העיקרי של החברה ללקוחותיה. הפרויקט, אשר נמצא בשלבי הטמעה ראשונים, צפוי לעלות לאוויר בעוד מספר חודשים.

מודול ההפצה SendIT מטפל בכל סוגי הפלטים (חשבוניות, מכתבי לקוחות, הודעות וכו') הנשלחים ללקוחות ומסוגל להפיץ כל סוג מידע בערוצי מידע מגוונים ובפורמטים רבים. למודול יכולות של ניהול קבלת המידע, הפצתו בערוצים שונים, ניטור ההפצה וקבלת היזון חוזר על הפעולה. המודול, שפותח בקבוצת אמן, מסוגל גם לעדכן את מידע הלקוחות על בסיס פלטים המתקבלים בערוץ דיגיטאלי (interactive document).

רוני ברנוב, סמנכ"ל מערכות המידע של yes, אמרה: "חברת yes בחרה להוסיף את מודול SendIT למערכת ה- FormIT של אמן לאחר בחינה של מספר כלים ופתרונות בשוק. המודול מהווה עבורנו פתרון כולל לכל נושא הפצת המידע ללקוחותינו ולספקים שלנו במגוון ערוצי הפצה (מייל, SMS, פקס, דפוס ו-DATA). אני בטוחה ששימוש במודול זה יסייע לנו להמשיך ולספק מענה מהיר ויעיל ללקוחותינו".

אסף שפר, מנהל תחום FormIT בקבוצת אמן, אמר: "הבחירה של חברת yes בהרחבת השימוש במערכת ה-FormIT מצביעה על יעילות המערכת והשימושיות הרבה שיש בה לארגונים המעוניינים לנהל את מסמכיהם בצורה חכמה. המודול החדש, כתוספת למערכת הקיימת, ישפר את השירות ללקוח, יעניק לחברה פלטפורמה שיווקית רב-ערוצית תוך יצירת קשר ישיר עם הלקוח והעברת מידע ספציפי אליו. המערכת תורמת להתייעלות בניהול תהליכים עסקיים מול לקוחות ומהווה מקור אחד להפצת מידע ושילובו במערכות הארגוניות".

דילוג לתוכן