חברת yes בחרה במערכות המתקדמות של חברת NetApp

ענקית האחסון האמריקאית, חברת NetApp (נטאפ. נאסד"ק: NTAP) סיימה פרויקט וירטואליציה בחברת yes, בהיקף מוערך של כחצי מיליון ₪.

במסגרת הפרויקט, שבוצע בשיתוף אנקור, שותף סטאר של חברת NetApp, סופקה לחברת yesמערכת Cluster dataontapחדשה עבור מערכות השידור שמאפשרת Zero downtime. המערכת שסופקה ל-yes  משתמשת בטכנולוגיות החדשניות ביותר מבית NetApp, כולל כאלה שהוצגו לאחרונה בגרסת Data ONTAP 8.3 ומשרתת גם את סביבות הוירטואליזציה, בסיסי נתונים, ושירותי הקבצים בתצורות SAN. אחד המאפיינים של מערכות השידור של חברת yes הוא שהן חייבות להיות תמיד באויר ללא אפשרות של Downtimeגם במקרים של שידרוג. המערכת של חברת NetAppעונה על דרישה זו ומאפשרת Scalability והרצת בסיסי נתונים באופן שוטף ולכן נבחרה כמתאימה ביותר לפרויקט. הפתרון כולל גם מערכת משנית לצרכי המשכיות עסקית / DR.

מוטי סטמבולציק, מנהל תשתיות חטיבת ההנדסה, בחברת yes: "המערכת של חברת NetAppמציעה את הביצועים הגבוהים ביותר מאז ומעולם ומאפשרת לארגונים ולספקי שירותים את ההזדמנות להפוך את תשתית האחסון שלהם ליעילה יותר באופן משמעותי, תוך ניצול הגמישות הגבוהה שמאפשרת מענה מהיר לדרישות עסקיות בזמן אמת".

גיא רחמים, סמנכ"ל טכנולוגיות אזורי, NetAppישראל: "בעוד שארגונים גלובליים רבים יותר משנים את פעילות ה-ITשלהם, במטרה לעמוד בקצב הדרישות העסקיות המתפתחות, מרחיבה חברת NetApp, באופן עקבי את היצע מערכות האחסון והתוכנות. זאת על מנת לספק את הגמישות ואפשרות הבחירה שדרושות לסביבות היישומים הארגוניים הנוכחיות והעתידיות".

דילוג לתוכן