חברת We! משיקה את weCloud : מגוון שירותי תשתיות מיחשוב על פי תפישת מיחשוב הענן

חברת We!, מקבוצת חילן טק, חברת האינטגרציה המובילה בישראל בתחום תשתיות ה- IT, מציעה שירות חדש בתחום תשתיות המיחשוב על פי תפישת מיחשוב ענן (Cloud Computing) ומשיקה את weCloudחברת We!, מקבוצת חילן טק, חברת האינטגרציה המובילה בישראל בתחום תשתיות ה- IT, מציעה שירות חדש בתחום תשתיות המיחשוב על פי תפישת מיחשוב ענן (Cloud Computing) ומשיקה את weCloud. במסגרת השירותים תציע We! לארגונים שימוש מרחוק במגוון תשתיות מיחשוב באמצעות מתקן Data Center ייעודי המתקדם ביותר בישראל שהקימה החברה. המתקן הוקם על בסיס כל החוזקות והידע הרב שנצבר ב- We! במאות פרוייקטים שביצעה החברה בתחומי אחסון, גיבוי, וירטואליציה, תקשורת נתונים ואבטחת המידע.

במסגרת weCloud, We! מספקת מגוון רחב של שירותי IT בנושאים שונים, ביניהם: גיבוי מידע והמשכיות עסקית, שירותי תשתית מחשוב כשירות (IaaS), הקמת תחנות עבודה למצבי חירום, אחסון יעיל, שרתים וירטואלים ועוד. כל שירות הוא אוטונומי ולא תלוי בשירותים אחרים.

"משמעותה של תפישת מחשוב ענן היא שהארגון מקבל משאבי מחשוב ממקור הנמצא מחוץ לחברה ומשלם רק בעבור השימוש בשירות", מסביר אבי כהן, מנכ"ל We!. "גישת הענן דומה מאוד לגישת מיקור החוץ- במקום שחברה תרכוש את כל תשתיות המיחשוב ולשלם כסף רב על חומרה, רשיונות, כ"א, שדרוגים ותיקונים, היא מוציאה את המערך הזה לגורם חיצוני, אשר מספק לך את כל מה שנדרש בצורה מקצועית וגמישה".

כהן מוסיף: "מיחשוב הענן מספק חסכון בעלויות של חומרה משום שהמשתמש אינו צריך לרכוש חומרה ועל ידי כך חוסך עלויות רכישה ותחזוקה של החומרה, עלויות חשמל ועלויות עבור מקום להתקין בו את החומרה. בנוסף, תפישה זו מאפשרת חסכון בעלויות כ"א לתחזוקה ותפעול של מערכות התשתית במרכז המחשבים והתחזוקה נעשית על ידי מומחי הספק באתר הספק. בנוסף לזאת, יכול הארגון להקים לו מערך של גיבוי ו- DR ללא השקעת משאבים רבים בהקמה ותחזוקה של אתר גיבוי מרוחק. זהו אכן מצב של WIN WIN".

"אם וכאשר לקוח זקוק למשאבים נוספים הוא יכול לקבל אותם באופן מידי ואינו צריך להחזיק בכל מערך המיחשוב בתקופות שאין צריכת שיא של משאבים" אמר והוסיף ואדים סולובי, סמנכ"ל הטכנולוגיות ב- We!. " בנוסף לכך, מיחשוב הענן תורם לתפישת המיחשוב הירוק משום שבדרך זו הארגון צורך פחות אנרגיה בשל היעילות הגבוהה של הגוף המפעיל את ענן המיחשוב".

אודות We! Consulting Group
חברת We! מקבוצת חילן טק, הינה החברה המובילה בישראל בישראל בתחום הייעוץ והאינטגרציה של תשתיות IT. החברה מציעה פתרונות מקיפים ומתקדמים בתחום האחסון, הגיבוי, התאוששות מאסון (DR), וירטואליזצית שרתים, שולחנות עבודה ואחסון, אבטחת מידע ושירותי השמה ומיקור חוץ. לקבוצת We! הכשרות, הסמכות, נסיון, מומחיות ופעילות ענפה עם ספקי טכנולוגיה דוגמת מיקרוסופט, יבמ, VMware, NetApp, סיטריקס, ורדסיס, ArcSight ועוד. לחברה כ- 500 לקוחות פעילים בישראל.

דילוג לתוכן