חברת We! השלימה פרויקט להקמת תשתיות מחשוב במכללה האקדמית נתניה

We! מקבוצת חילן, אחת מספקיות שירותי מחשוב הענן המובילות בישראל בתחום ה- IT, סיימה פרויקט תשתיות מחשוב מתקדמות במכללה האקדמית נתניה 
We! מקבוצת חילן, אחת מספקיות שירותי מחשוב הענן המובילות בישראל בתחום ה- IT, סיימה פרויקט תשתיות מחשוב מתקדמות במכללה האקדמית נתניה, עבור אתר חדש אותו השיקה. האתר שהושק רץ על גבי המערכות עליהן מבוססים התשתיות, אותן התאימה חברת We! במיוחד עבור פרויקט מסובך זה. הפרויקט ארך כ- 14 חודשים והיקפו נאמד בכמיליון ₪.

במסגרת הפתרון, תספק חברת We! עבור המכללה האקדמית נתניה תשתיות מחשוב מתקדמות הכוללות מערכת vSphere של חברת VMware המתממשקת עם מערכות FAS6240 של חברת NetApp ושרתי IBM Blade ביתירות מקסימלית, תוך הפרדה מוחלטת בין רשת הקמפוס לרשת המכללה עצמה.

"We! הטמיעה מערכות אחסון של NetApp, פתרון וירטואליזציה של VMware, פתרון ניהול ידע Sharepoint של מיקרוסופט ובסיס נתונים SQL של מיקרוסופט", אמר הדר מזרחי, מנהל מערכות המידע במכללה האקדמית נתניה, שהוביל בן השאר גם את הקו העיצובי של האתר. עוד אמר מזרחי כי: "האתר החדש שהושק לאחרונה השקה שקטה, מהפכני כמעט בכל היבט החל מממשק משתמש פלקסבילי המגיב לכל רזולוציה פופולארית (חלום בן 10 שנים שהתממש) יחד עם תפריטי מגה-מניו – מושג אותו טבעתי בשיח ההיטק הישראלי ולא היה קיים קודם לפרוייקט זה בארץ ואשר מאפשר גישה בקליק אחד לכל מקום באתר, וכלה בטכנולוגיות מתקדמות כ- html5 המאפשרות נגישות מכל פלטפורמה ללא שימוש בטכנולוגיית פלאש שמאבדת גובה בקצב מסחרר בעולם הדפדפנים. האתר הוא המילה האחרונה בטכנולוגיות web לשנת 2012 (http://www.netanya.ac.il). ברצוני לציין שהצוות המוביל מאנשי המכללה האקדמית נתניה שעסק בהקמת האתר וביניהם את מר שלמה ארד שכתב את האפיון ומר יריב זרביב מנהל האתר שעשו עבודה מופלאה וניתן לראות זאת בתוצאה".

לדברי אושרי שרון, מנכ"ל משותף בחברת We!: "הפרויקט היווה עבורנו אתגר לא פשוט. מדובר בפלטפורמה חדשה אותה הקימה המכללה והיינו צריכים לבנות פתרון המתאים ביותר עבור תשתית זו. לאחר בחינה של הצרכים העסקיים של המכללה, בנינו עבורם את הפתרון המתאים ביותר, המסוגל להריץ את האתר החדש בצורה יעילה, מהירה ופשוטה. הפרויקט עבר חלק ללא כל השבתה של שאר המערכות בחברה".

דילוג לתוכן