חברת VMware רוכשת את Wanova, כולל מרכז הפיתוח שלה בישראל

תוכנת Wanova Mirage תצטרף לסל מוצרי VMware עבור משתמשי הקצה ותאפשר ניהול מרוכז של תבניות בסיס וניהול אפליקציות עבור שולחנות עבודה וירטואליים ופיסייםחברת VMware(נסדא"ק: VMW), המובילה בתחומי ענן ווירטואליזציה, הודיעה היום על חתימת הסכם לרכישת חברת וואנובה ((Wanova Inc., ספקית מובילה של פתרונות חכמים לשולחן העבודה, המרכזים ומפשטים את ניהול שולחן העבודה הפיסי, תוך מתן אפשרות למשתמשים להנות מהביצועים הטבעיים במחשב באישי.
 
ג'ף ג'נינג, סגן נשיא, שולחנות עבודה ארגוניים ב-VMware , שנמצא השבוע בישראל: "רכישת Wanova תוביל לשילוב פתרונות מובילים בתעשייה, עבור ניהול מרוכז של תבניות בסיס (Centralized Image Management) של שולחנות עבודה פיסיים ווירטואליים. לשילוב זה יש את הפוטנציאל להגדיר מחדש את סביבת העבודה הוירטואלית. באמצעות טשטוש הגבולות בין סביבות העבודה הוירטואליות והפיסיות, ניתן לספק יתרונות טכנולוגיים של ניהול מרוכז של תבניות הבסיס וניהול אפליקציות באופן עקבי. פתרונות אלו יכולים להתרחב אל כל המערכות העסקיות, כולל פיסיות, וירטואליות,Tethered Desktops  או מחשבים ניידים של Mac או PC".
 
סבסטיאנו טבארוטו, יו"ר ומנכ"ל וואנובה:"דרישות העסקים מתפתחות באופן קבוע. גם צוותי ה- IT צריכים להתקדם מניהול מכשירים אל ניהול סביבת העבודה של המשתמש ולסייע לחוויית המשתמש במכשירים מגוונים. השילוב של VMware וואנובה מכוון להתמודדות עם התפתחות זו, בדרך ייחודית וחדשנית. אנו נרגשים להצטרף
ל- VMware באספקת תשתיות סביבות עבודה חכמות, על ידי אספקת ניהול מרוכז של תבניות בסיס, תוך מתן אפשרות להרצת התבניות בצורה גמישה לפי רצון המשתמש: על VDI, על Client Hypervisor או פשוט על PC.
 
דרך עבודה חדשה
ארגונים מתמודדים עם שתי נקודות בסיסיות כואבות בקשר ל- lientC: אספקת גישה מאובטחת ומבוקרת לסביבת עבודה ניידת, תופעה הגדלה בהתמדה וניהול המגוון המתפתח של הנתונים, היישומים והמכשירים הנדרשים בעסק. אתגר זה מהווה תוצאה של טבעו המשתנה של מחשוב הענן ועידן 'הפוסט 'PC הדורשים דרך עבודה חדשה. סל מוצרי המחשוב של VMware עבור משתמשי הקצה, מבקש לשחרר את העובדים ואת ארגוני ה- IT מיותר משני עשורים של מחשוב מסובך, ממוקד מכשיר ומציב את חווית המשתמש במרכז. באמצעות מודל חדש זה, ממנפים הארגונים את משאבי הענן ההיברידי, תוך תחזוקת סביבה מנוהלת ומאובטחת. זאת על מנת לספק דרכים חדשות עבור העובדים, לשתף יישומים ונתונים מכל מכשיר, בזמן ובמקום המתאימים למשתמש.
 
ניהול מרוכז של תבניות בסיס עבור שולחנות עבודה וירטואליים ופיסיים. השילוב של תוכנות VMware View™ ו- Wanova Mirage™ יאפשר לארגוני IT להציע חוווית משתמש טובה יותר לעובדים ולהעלות את החיסכון התפעולי לאורך כל סוגי המכשירים באמצעות:

פריסת ניהול תבניות בסיס מרוכזת ויחידה, עבור שולחנות עבודה, הן וירטואליים והן פיסיים- ארגוני IT יוכלו לסנכרן באופן אוטומטי שדרוגים או עידכונים של תבניות בסיס ב- ,PC לכל סוגי נקודות הקצה, כולל תחנות עבודה פיסיות ווירטואלייות וסביבות עבודה Tethered, או מחשבים ניידים (Mac ו- PC).

·         תמיכה ביישומים מותקנים למחלקה מסויימת או למשתמש- טכנולוגיה מתקדמת ליצירת שכבות תאפשר פריסה של יישומים למחלקה מסויימתPersistent Departmental) ) ו/ או יישומים מותקנים למשתמש
User Installed Applications)) בניהול מרכזי של תבניות בסיס בשולחן העבודה. בכך יספקו לכל     משתמש קצה, פרסונליזציה של שולחן העבודה, בעלות נמוכה.

השגתזמינותגבוההוהתאוששותמהירהמאסון- טכנולוגיית Image-syncing מאחסנת ביעילות את כל המרכיבים של האימג'ים בשולחן העבודה של המשתמשים, בענן פרטי, לתהליכי ניהול וגיבוי אופטימאליים, כאשר טכנולוגיית שולחן העבודה, מאפשרת התאוששות מהירה ושירותי תיקון מהירים, עבור כל סוגי נקודות הקצה, כולל WAN.
יצירת גישה אוניברסלית- טכנולוגיות השכבות Layering)) וטכנולוגיית Image-syncing יכולות לאפשר גישה אוניברסלית המסייעת להעברות "שקופות" בין כל סוגי נקודות הקצה: פיזיות, וירטואליות, שולחנות עבודה Tethered או מחשבים ניידים (Mac או PC).

דילוג לתוכן