חברת VMware משיקה את הדור הבא של האחסון הארגוני

פתרוןVMware Virtual SAN 6 מספק פי 4 מהביצועים ופי 2 בהיקף
פתרוןVMware vSphere Virtual Volumes הוא הפתרון הראשון בתעשייה, המאפשר מודעות של Virtual Machines לאחסון צד שלישי.

 

חברת VMware (NYSE:VMW), המובילה הגלובלית בווירטואליזציה ותשתיות ענן, מכריזה על השלב הבא של אסטרטגיית אחסון מבוסס תוכנה, עם השקת דור חדש של פתרונות אחסון לארגונים. פתרונות VMware Virtual SAN 6 ו- VMware vSphere Virtual Volumes מאפשרים אימוץ של אחסון מוגדר תוכנה, אחסון אחוד ורמות חדשות של אינטגרציה באחסון בעלות מודעות למכונות וירטואליות.

 

על מנת ליהנות מהפוטנציאל המלא של מרכזי נתונים מבוססי תוכנה ועל מנת לטפל באתגרי המורכבות, העלות והתפעול של האחסון, נדרשת גישה חדשה של אחסון מבוסס תוכנה. אסטרטגיית האחסון מבוסס התוכנה של VMware ממנפת את hypervisor, כדי לקדם את האחסון לעידן הענן ולספק יעילות תפעולית כדוגמת זו שסיפקה וירטואליזציית השרתים למחשוב.

 

"לקוחות אמרו לנו שהם זקוקים לגישת אחסון פשוטה, חסכונית ומודעת לענן", אומר ראגו רגוראם, סגן נשיא תפעולי לתחום ה-SDDC ב-VMware. "הגרסאות של VMware Virtual SAN 6 ו-VMware vSphere Virtual Volumes, המושקות היום מספקות זאת ומייצגות את השלב הבא של אסטרטגיית האחסון מבוסס התוכנה שלנו. הן עונות על דרישות הלקוחות, באמצעות אספקת חדשנות דרך שכבה חדשה של אחסון hypervisor אחוד משופר ואינטגרציה וירטואלית חדשה עם מערכי האחסון הקיימים".
פתרוןVMware Virtual SAN 6מהווה פלטפורמת אחסון אידיאלית עבור VMware vSphere:

 

ארכיטקטורת All SSD חדשה – VMware Virtual SAN 6מאפשר ארכיטקטורתFlashמלא דו שכבתית, בה ניתןלהשתמש באופן חכם בהתקניFlashעבור מטמון ושמירת נתונים. ארכיטקטורת ה-Flash החדשה מספקת שיפור ביצועים של יותר מפי ארבע וחצי לעומת VMware Virtual SAN 5.5.
יכולת הרחבה משופרת ל-64 שרתים במערך- הגרסה החדשה מכפילה את יכולת ההרחבה ל-64 שרתים בכל מערך ומאפשרת ללקוחות עד ל-7 מיליון IOPS עם יכולת הרחבה לינארית.
עותקי Snapshot חדשים ומשופרים- הגרסה מציגה יכולות Snapshot עתירות ביצועים ויעילות, המשפרות את עומק עותקי ה-Snapshot ל-32 עבור כל שרת וירטואלי, תוך מזעור העומס על הביצועים.
מודעות חדשה לארונות שרתים – VMware Virtual SAN 6 מציג יכולת שמאפשרת הצבה חכמה של אובייקטים המחשבים הווירטואליים בכל ארונות השרתים עבור זמינות יישומים משופרת – אפילו במצבים של כשל ארון מלא,
הרחבת התמיכה עבור שרתי להב – עם תמיכה חדשה ב-direct-attached JBODs, יכולים כעת לקוחות להרחיב מערכי VMware Virtual SAN 6 לקיבולת גבוהה בסביבות שרתי להב.
כשהוא מובנה ב-VMware vSphere, מספק VMware Virtual SAN אחסון hypervisor אחוד פשוט במיוחד עבור שרתים וירטואליים. פתרון VMware Virtual SAN מניע את מודל הניהול של האחסון מהמכשיר ליישום, ומאפשר לספק אחסון ליישומים תוך דקות. אחרי רק כ-9 חודשים בלבד מאז הושקה הגרסה הקודמת, יותר מ-1,000 לקוחות כבר רכשו את VMware Virtual SAN עטור הפרסים, מכיוון שהוא פשוט במיוחד לניהול, משולב באופן עמוק עם סל הפתרונות של VMware ומספק ביצועים גבוהים עם יכולת הרחבה גמישה, תוך הפחתת עלות הבעלות הכוללת (TCO).

דילוג לתוכן