חברת VMware מרחיבה את פלטפורמת הענן ההיברידי המאוחד: מאיצה לקוחות בפיתוח חדשנות במהירות

שירותי ענן ציבורי חדשים ופתרונות דטה סנטר מוגדר תוכנה

מאפשרים לארגוני IT  לבנות, להריץ ולספק יישומים בבטחה

חברת VMware הכריזה היום במהלך כנס VMworld שנערך כעת בסן פרנסיסקו על חידושים בתחום פלטפורמת הענן ההיברידי המאוחד. שירותי הענן הציבורי החדשים ופתרונות הדטה סנטר מוגדרי התוכנה יאפשרו ללקוחות לבנות יישומים מהר יותר, לשפר את אבטחת ה-IT, להתאושש במהירות מאסונות ולהניע ערך עסקי משמעותי.

"שינוי דיגיטלי עסקי יוצר הזדמנויות חדשות וסיכונים חדשים בקרב כל המגזרים", אמר ראגו ראגורהם, סגן נשיא ומנהל כללי לתחום הדטה סנטר מוגדר התוכנה בחברת VMware. "יישומים הם הדלק המניע את השינוי העסקי הדיגיטלי הזה. בעזרת אסטרטגיית הענן האחד, לכל יישום ולכל מכשיר שלנו ופלטפורמת הענן ההיברידי המאוחד, VMware מעצימה את הגל החדש של מנהיגי התעשייה לספק את היישומים הללו בצורה יציבה, בטוחה ואמינה לארגון תוך כדי שהיא מאפשרת לארגונים לחדש במהירות שבה פועלים סטארט-אפים".

הפלטפורמה המאוחדת לענן ההיברידי של VMware מאפשרת ללקוחות ליצור סביבה עקבית המבוססת על vSphere של VMware בקרב הענן הפרטי והציבורי ולבנות, להריץ ולספק בצורה בטוחה כל יישום מסורתי או כזה המבוסס על ענן. פלטפורמת הענן המאוחד של VMware בנויה על ארכיטקטורת דטה סנטר מוגדרת תוכנה ומציעה ללקוחות פתיחות ובחירה בצורה שבהם הם מתכננים ומנהלים יישומים וסביבות ענן המבוססות על הדרישות הייחודיות להם.

vCloud Air של VMware, מרכיב הענן הציבורי בפלטפורמה האחודה של החברה, מאפשר למרכז הנתונים ולענן להישאר מחוברים כך שכל המשאבים נגישים ומשותפים בקרב הענן ההיברידי. vCloud Air מפשט את ההליכים הדיגיטליים הנדרשים כדי לממש את ערך היישומים ותוך כדי כך שומר על רמות האבטחה והביצוע שארגונים דורשים. ההכרזה כוללת שירותים חדשים בענן הציבורי של VMware כדוגמת:

DR on Demand המאפשר ללקוחות לשלם בדיוק על מה שהם צורכים ברמת מכונה וירטואלית מוגנת ובזמן בדיקה או דילוג ישלמו על משאבי המחשוב הנצרכים בפועל

Site Recovery Manager Air פתרון האוטומציה של מעבר ל-DR  יסופק כשרות מתוך הענן

vCloud Air Object Storage מבוסס גם על שיתוף פעולה עם חברת גוגל ומציע את השרות דרך הענן של חברת VMware

rvCloud AiSQL מציע פתרון של DB כשרות כולל Microsoft SQL מתוך הענן הציבורי של VMware.

דילוג לתוכן