חברת VMware מכריזה על פתרון אימייל מבוסס ענן

חברת VMware (נסדא"ק: VMW) המובילה בתחומי ענן ווירטואליזציה הכריזה על פתרוןZimbra® Collaboration Server™ 8.0. הפתרון מתאים לארגונים המעוניינים באימייל מבוסס ענן (cloud-based email). פתרון Zimbra 8.0 מציע דרך מודרנית להעברת מסרים ולשיתופיות בענן, בהיותו ניתנת לפריסה בקלות בענן ציבורי או פרטי. פתרון Zimbra מהווה פתרון גמיש, שיכול להתאים לצרכי הארגון באופן האופטימלי גם לצרכים עכשוויים וגם לצרכים עתידיים. כחלק מהכרזה זו, VMware מכריזה גם על זמינות גרסת Zimbra 8.0 Beta להורדה, עבור ארגונים ברחבי העולם.

הגרסה החדשה של Zimbra מושתתת על הניסיון של VMware בתחום הענן והיא מציעה לכל הארגונים אפשרות לפרוס פתרון אי- מייל, מבוסס דפדפן בענן פרטי או ציבורי, תוך העברת המאפיינים המתקדמים והפונקציה הארגונית שהמשתמשים דורשים. כדי לפשט עוד יותר את חוויית ה- IT, Zimbra 8.0 זמין כיישום Virtual Applianceהניתן לפריסה תוך כעשר דקות ודורש ניהול מתמשך מינימלי.

פתרון Zimbra 8.0 מקשר את המשתמשים לענן האישי שלהם עם ממשק חדש ותיבת דואר חכמה יותר, המסייעת לנהל את זרימת המידע באמצעות האי- מייל, לוח השנה, ערוצי קול וערוצים חברתיים. VMware חברה טכנולוגית עם החברות Cisco ו- Mitel על מנת להציע יכולות תקשורת מאוחדת משולבות עם Zimbra. יכולות אינטגרציה עמוקה זאת, מאפשרות למשתמשים להתחבר למערכות הקול והמסרים שלהם ב- Inbox אחד, כולל אפשרויות של Click2Call, voicemail, צ'אט ועוד, מתוך אפליקציית Zimbra Web. פתרון Zimbra 8.0 מאופיין בממשק משתמש ובאפשרויות אינטגרציה לחיבור משתמשים לענן שלהם ומאפשר דרך חדשה לעבודה בעידן הפוסט- PC.

מרכיבים עיקריים של Zimbra 8.0
תקשורת אחודה משולבת ( Integrated Unified Communications)
כעת התקשורת האחודה (UC) בנויה בתוך Zimbra עם יישומי קול חדשים המאפיינים אינטגרציה מובנית עם פתרונות ה- UC של סיסקו ו- Mitel, הזמינים באמצעות ממשק המשתמש הראשי. האינטגרציה הזאת, כוללת בין השאר: התקשרות בלחיצה (Click-to-Call) עם נתב שיחה למכשיר או ל- Softphone, אינטגרציה עם Cisco WebEx לתזמון ולהפעלת ישיבות Cisco WebEx ישירות מ- Zimbra, אפשרות להרחבה או אינטגרציה עם קבוצה שלישית אחרת של פתרונות UC.
מתחברים לענן האישי
כחלק מהמעבר לחווית המשתמש בעידן פוסט ,PC זימברה מספקת תיבת מייל חכמה עם פונקציות מבוססות דפדפן המסייעת למשתמשים לנהל את זרימת המידע. פונקציות אלו כוללות בין השאר: ממשק משתמש מבוסס דפדפן לצפייה בשיחה חברתית, הרחבת יכולות חיפוש, ניהול רשימות תפוצה של משתמש קצה, שיתוף תיוג ועוד.
ניהול ITaaS בעידן הענן
שרת Zimbra Collaboration Server 8.0 מציע שירות שיתופיות מתקדם למסרים, לוחות שנה וקונטקטים. השליטה באבטחה מוטמעת כשירות לפתרון ענן פרטי או ציבורי. Zimbra 8.0 מציע מאפיינים המפשטים את ניהול ה- IT, כדוגמת: יישום תוכנה וירטואלית חדשה, מאפיין הזמין לפריסה בכל גודל, תהליכי שדרוג והגירה פשוטים, עם פחות מ-60 שניות השבתה של תיבת המייל במעבר לגרסה מתקדמת יותר של Zimbra ועוד.

דילוג לתוכן