חברת VMware מאיצה שינוי בשירותי תקשורת בענן, באמצעות יוזמת וירטואליזציה מקיפה של שירותי הרשת

• VMware vCloud NFV™ מפשטת אימוץ של שירותים וספקים רבים.
• VMware Ready™ For NFV מחזקת יכולות מערכת בעזרת פתרונות NFV.
• VMware ושותפיה מספקים שירותי תמיכה על מנת לענות לדרישות CSP מיוחדות
חברת VMware הכריזה בכנס VMworld, המתקיים בברצלונה על תפקודי וירטואליזציית רשת חדשים, במטרה לסייע לספקי שירותי תקשורת (CSP) להאיץ יישומי NFV. ההכרזה מהיום כוללת את הזמינות הכללית של פלטפורמת VMware vCloud NFV™, תוכנת VMware Ready™ for NFV חדשה ושירותי דירוג המסופקים על ידי חברת VMware ושותפיה. פתרונות ושותפויות אלו הוצגו במהלך הכנס.
ספקי שירותי תקשורת (CSP) משנים את עולם העסקים, בעזרת NFV על ידי הנמכת עלויות והאצת חידוש באספקת השירות. בעשותם כך, הם מכוונים לשנות את השחיקה הנובעת מעלות התשתית ואי בידול שירותים. שני מודלים עיקריים של יישום NFV נוצרו, אחד המתבסס על תוכנה המותאמת ללקוח והאחר המתבסס על פלטפורמה וירטואלית משותפת. מחקר שפורסם לאחרונה על ידי מכון המחקר ACG הגיע למסקנה שבטווח הרחוק מודל הפלטפורמה המשותפת הנתמך על ידי VMware מציע חיסכון ומהירות גבוהים יותר.
"גישת הפלטפורמה המשותפת תומכת במודל עסקי בר קיימא והיא הגישה היחידה שמסוגלת לשבור את הקשר הלינארי בין צמיחה לעלות, ולשחרר מתפעלים לחדש במהירות ובהיקף רחב" אומר מייקל קנדי, אנליסט בכיר במכון המחקר ACG. "העלות הנמוכה של ה-NFV בפלטפורמה המשותפת והיכולת להפיק עבודה יעילה ורווחים יעילים נראית כמשיגה תשומה בזמן הקצר משנה ומפיקה יותר מ-350 אחוזי ROI במהלך תקופה של חמש שנים".
VMware vCloud NFV מאחדת מרכיבי וירטואליזציה וניהול הנדרשים כדי להאיץ יישום NFV vCloud. NFV מאפשרת לחברות CSP ליישם פלטפורמת NFV מאוחדת, בעלת ספקים רבים ותפקודים רבים שתומכת בכל יישום בכל שלבי התפתחות הענן. פלטפורמת vCloud NFV תומכת ביותר מ-40 שירותי רשת וירטואליים מ-30 ספקי VNF שונים, שמייצגים את רוב הפתרונות הקיימים בשוק. הפלטפורמה מאפשרת לצוותי ה-IT למנף כישורים קיימים וניסיון תפעולי עם וירטואליזציה של VMware כשהיא מבטיחה יישום מהיר וחלק יותר וניהול מתמשך של עננים.
"הטכנולוגיה של VMware מאפשרת לספקי שירות גלובליים מובילים כמו Vodafone, Ooredoo, IIJ ו- Vip Mobile לספק שירותי רשת חיוניים המקיפים מכשירים ניידים וענן" אומר שאקר אייאר, סגן נשיא ומנהל כללי בקבוצת Telco NFV בחברת VMware."אנו ממשיכים להאיץ את מאמצנו לעזור לחברות CSP ליצור סביבה תשתיתית אחידה במהירות ובבטחה, להריץ ולספק כל תפקוד רשת מסורתי או בענן".

דילוג לתוכן