חברת VMware מאיצה את המעבר לדיגיטיזציה ולענן ההיברידי עם ההשקה של vRealize Suite 7

החבילה המלאה ביותר בענף לניהול הענן משפרת את אספקת שירותי מערך ה-IT, את היעילות ואת התפעול וממקסמת את הרווחים

חברת VMware (NYSE: VMW) מכריזה על סדרת שדרוגים לפלטפורמת ניהול הענן שלה, באמצעות השקת VMware vRealize Suite 7, הכוללת מודולים חדשים: VMware vRealize Operations ושל VMware vRealize Log Insight יחד עם VMware vRealize Automation 7 ו-VMware vRealize Business עבור Cloud 7. הפתרונות החדשים נועדו לסייע ללקוחות לענות על מקרי שימוש חוזרים בפתרונות VMware שזוהו כחלק מהמסע של הלקוחות לענן.

"חברת VMware ממוקדת באספקת פלטפורמה לניהול ענן היברידי לארגון, שתסייע ללקוחות להשיג יתרון תחרותי, כארגון דיגיטלי", אומר אג'יי סינג', סמנכ"ל בכיר ומנהל כללי ביחידה העסקית בחברת VMware. פתרון VMware vRealize Suite 7 מיועד לענות על הדרישות בסביבה עסקית תחרותית של יצירת שירות חדש באופן מיידי ובהמשך תפעול יישומים ושל בניית ואספקת תשתית בקרב סביבות ענן פרטיות וציבוריות רבות".

חבילת פתרונות VMware vRealize Suite מספקת ללקוחות את היכולת לנהל בכל היקף: מחשוב, אחסון, רשת ושירותי יישומים בקרב סביבות ענן היברידיות. יכולות הניהול המקיפות של הפלטפורמה עבור מרכז הנתונים מוגדר התוכנה מסייעות ללקוחות לענות על שלושה מקרים, המבוססים על ניסיון של אלפי לקוחות: ניהול תפעול חכם (מאפשר לצוותי IT לענות על דרישות בקרב סביבות ענן היברידיות והטרוגניות במטרה לשפר את השירות והזמינות), תשתית כשירות (IaaS) (מאפשרת לצוותי ה-IT להפחית את זמן התגובה לבקשות למשאבים), IT מכוון DevOps (מאפשר לצוותי ה-IT לבנות צוותי סביבת ענן שיכולים לתמוך במפתחים ולתת להם גישה למשאבים).

במסגרת ההשקה של גרסה 7 עודכנו חבילות התוכנה השונות עם גרסאות ויכולות חדשות כולל רישוי היברידי המאפשר Portable Licesnse Unit לניהול גם בענננים ציבוריים

דילוג לתוכן