חברת VMware הכריזה על פתרונות vCloud חדשים

באירוע VMworld® 2011, שהתקיים בשבוע האחרון בלאס וגאס, הכריזה vjcrv על מוצרי vCloud חדשים, לניהול שירותי ענן, מול רשתות ספקי השירותים הגדולות בעולם: vCloud Portal ו- vCloud Connector 1.5 
חברת VMware  והחברות השותפות, יאיצו את המסע אל הענן ההיברידי הארגוני, באמצעות השירותים והמוצרים הבאים: 
Global Connect –באוגוסט 2010 הציגה החברה את 'vCloud Datacenter Services' של VMware, לאספקת עננים ציבוריים ושילוב מוצרים כדוגמת VMware vSphere ,VMware vShield ו- VMware vCloud Director. רשת ספקי השירותים צפויה לכלול 25 מאגרי נתונים ב- 13 ארצות, עד סוף 2011. כיום VMware ושותפותיה מציגות מרכיב חדש בשירותי ,vCloud Datacenter שיאפשר ללקוחות להשתמש בשירותי ענן, מספקים שונים באזורים גאוגרפיים שונים, כאילו מדובר בענן וירטואלי אחד.  ענן גלובלי אחד הבנוי ממספר ספקי ענן vCloud שונים.
 
VMware vCloud Connector 1.5- למעבר מהיר ואמין בין הענן הפרטי והציבורי. מאז השקתו בפברואר 2011, למעלה מ-1,300 לקוחות של VMwareאימצו את vCloud Connector כדי לצפות, להעביר ולנהל את עומס העבודה, בין הקלסתרים של vSphere, העננים הפרטיים והציבוריים. הגרסה החדשה, vCloud Connector 1.5, מציעה העברת נתונים מהירה ואמינה יותר, שתפחית את זמן העברת עומסי העבודה, תוך כדי ניסיונות חוזרים באופן אוטומטי וחידוש העברות המופרעות על ידי בעיות רשת. 'vCloud Connector 1.5' יהיה נגיש מכל דפדפן רשת מתאים, או כפלאג –אין, עבור קונסולת vCenter.
 
vcloud.vmware.com – השער לענן הארגוני ההיברידי. כדי לסייע ללקוחות להרחיב את מאגרי הנתונים שלהם אל הענן ההיברידי, VMware השיקה יעד מקוון, שם ארגונים יכולים למצוא את ספקי השרות של vCloud, ללמוד על יכולותיהם ותחומי הכיסוי ולבחון בקלות שירותי ענן חדשים. לקוחות יכולים בקלות ובמהירות להעביר את עומסי העבודה והנתונים אל שרותי ענן אלו, באמצעות vCloud Connector 1.5.
 
התאוששות מאסון, בעזרת vCenter Site Recovery Manager™ 5: ארבעה ספקי שרות שותפים של VMware הודיעו על כוונתם להציג cloud-based disaster recovery services, המבוסס על vCenter Site Recovery Manager 5, שהושק במהלך חודש יולי האחרון. המערכת מאפשרת ניהול אוטומטי של כל תהליך הגיבוי וחזרה לאתר הראשי ((failback, כאשר הלקוח מוכן להתחיל מחדש. הדבר אפשרי באמצעות יכולות השכפול (רפליקציה) של vSphere VMware המצויים במערכתvCenter Site Recovery Manager™ 5 .
 
 VMware Cloud Infrastructure Suite- היסוד לענן היברידי ארגוני. מבוסס Cloud infrastructure suite VMware הכוללים את VMware vSphere 5,VMware vCenter Site Recovery Manager 5  vCloud Director 1.5  ו,VMware vShield  5 – המהווים את הבסיס לענן ההיברידי הארגוני. ביחד, המוצרים האלה יסייעו ללקוח לייעל את מערכות הIT-   שלו ולשפר את הגמישות התפעולית.
 
פתרון נוסף שהשיקה VMware במהלך VMworld® 2011, הינו vFabric Data Director. מדובר בפלטפורמה חדשה לבסיסי נתונים ארגוניים כשירות (Enterprise Database as a Service), שתסייע לשליטה בפריסת הנתונים, האצת פיתוח היישומים, תפעול בסיסי הנתונים בשירות עצמי ושיפור יעילות בסיסי הנתונים. פתרון זה, הינו חלק מאסטרטגיית Cloud Application Platform, שיאפשר שליטה וניהול מגוון מאגרי נתונים הטרוגניים באמצעות אוטומציה מבוססת מדיניות, על ידי פישוט פיתוח היישומים, תוך מתן גישה מהירה למפתחים, לשירותי מאגרי הנתונים, הנדרשים ליישומים מודרניים. 

דילוג לתוכן