חברת TriMech מתמנה למפיץ של ננו דיימנשן בארה"ב

השותפות החדשה כוללת רכישה של מדפסת התלת מימד DragonFly 2020 Pro של ננו דיימנשן על ידי TriMech
חברת ננו דיימנשן (נאסד"ק, תל אביב: NNDM), חברה מובילה בתחום הדפסת תלת מימד לשוק האלקטרוניקה, מודיעה היום כי היא התקשרה בהסכם הפצה עם חברת TriMech Solutions, שהינה המפיץ המוביל של מדפסות התלת מימד של Stratasys ו- Desktop Metal וכן של תוכנת עריכת התלת מימד SOLIDWORKS. כחלק מהסכם ההפצה והמחויבות של TriMech ל- additive manufacturing, TriMech ירכשו את מדפסת התלת מימד עטורת הפרסים DragonFly 2020 Pro של ננו דיימנשן לאלקטרוניקה מקצועית.
TriMech הינה ספקית פתרונות הנדסה עם מעל 16,000 לקוחות בארה"ב וניסיון מוכח במכירת תדפסות תלת מימד, תוכנות תלת מימד ופתרונות מהירים לאבות טיפוס על מנת לסייע למהנדסים להאיץ את זמן ההגעה לשוק של מוצרים, לאפשר להם לתכנן מוצרים טובים יותר ומגוון רחב יותר של אפליקציות. מדפסת התלת מימד DragonFly 2020 Pro של ננו דיימנשן תאפשר ל- TriMech לשווק טוב יותר את החזון של פיתוח חומרה מהיר וחדשני על מנת ליצור במהירות חלקים אלקטרוניים פונקציונאליים כגון מעגלים אלקטרוניים רב שכבתיים, סנסורים, צורות גיאומטריות מוליכות, אנטנות, התקני חיבור יצוקים, ומוצרים נוספים לטובת יצירת אבות טיפוס במהירות ו- additive manufacturing לפי דרישה של מוצרים חכמים. בזכות הניסיון העשיר של TriMech בפיתוח מדפסות תלת מימד המבוססות על טכנולוגיית הזרקת דיו, יש להם ידע רב בשוק ה- PCB.
"אנו רואים ביקוש ברור בתעשייה לפיתוח חדשני של מוצרים ,לרבות הדפסת תלת מימד רב-שכבתית של חומרים אלקטרוניים מוליכים ומבודדים לאלקטרוניקה מקצועית", ציין מרסל מטה, נשיא TriMech. "ננו דיימנשן תשלים את תיק המוצרים הרחב שלנו עם טכנולוגיית הטכנולוגיה פורצת הדרך להדפסת תלת מימד של אלקטרוניקה, בהתאם לצורך של חברות לפיתוח מכשירים עם אלקטרוניקה מורכבת".
TriMech יפיצו את הטכנולוגיה של ננו דיימנשן במזרח ארה"ב, ממדינת מיין ועד פלורידה ובמרכז עד למדינת ארקנסו, בעזרת צוות התמיכה הטכנית המנוסה שלהם, מעל 25 משרדים, וכן מעבדות הדפסת תלת מימד. באמצעות השותפות העמוקה שלהם בתחום הצבא וביטחון, TriMech יוכלו להגדיל את השוק של ננו דיימנשן לשווקים אלו ושווקים נוספים. רשת המפיצים החזקה של ננו דיימנשן כוללת כתריסר שותפים ברחבי העולם.
"TriMech הינה תוספת מבורכת לרשת ההולכת וגדלה של המפיצים שלנו ברחבי העולם. לצוות שלהם יש ידע עמוק וניסיון ב- additive manufacturing, וכן ניסיון רחב מוכח בשיווק פתרונות תלת מימד ייחודיים", ציין סיימון פריד, נשיא ננו דיימנשן ארה"ב. "זהו שיתוף פעולה חשוב, המאפשר לנו להרחיב את הגישה לטכנולוגיה שלנו ולחדד את המטרה שלנו לעצב ולהגדיר מחדש באופן יעיל יותר את האופן בו מפותחים ומיוצרים מוצרים חכמים".
מדפסת התלת מימד DragonFly 2020 Pro של ננו דיימנשן משנה את שוק פיתוח האלקטרוניקה באמצעות additive manufacturing ומאפשרת לחברות לשלוט על תהליכי הפיתוח שלהן. מדפסת החברה עטורת הפרסים מאפשרת הדפסת תלת מימד של אובייקטים אלקטרוניים פונקציונאליים כגון סנסורים, צורות גיאומטריות מוליכות, אנטנות, התקני חיבור יצוקים, מעגלים אלקטרוניים, ומוצרים נוספים.

דילוג לתוכן