חברת Stratasys הטמיעה פתרונות F5 להגנה על שירותי ענן AWS וסביבות Multi-cloud

חברת Stratasys, יצרנית מדפסות תלת-ממד, בחרה בפתרונות אבטחת הרשת של F5. הפרויקט מאפשר לחברה הגנה רב שכבתית על שירותי הרשת on-premise ובענן AWS, הגנת DNS ויתירות. הפרויקט בוצע על ידי חברת Spider.
במסגרת הפרויקט, שנמשך כתשעה חודשים והסתיים לאחרונה, הוטמעה חבילת פתרונות תחת רישיון BEST, הכוללת Reverse Proxy, WAF, איזון עומסים, אבטחה ושירות ל- DNS, פלטפורמת איתות וביקורת SSL והצפנה.

סאם בינדשטיין, מנהל אבטחת מידע ורשת ב- Stratasys אמר כי: "הפתרונות שהוטמעו ב- Stratasys מספקים לנו הגנה מקיפה, ועם זאת, גם רמת ביצועים גבוהה וזמינות מצוינת ליישומים ולרשת. הם יוצרים פלטפורמה שפועלת לטובת העסק, לא רק בהיבטי אבטחת המידע, אלא גם בהיבטי מהירות, יציבות וגמישות של היישומים".
שושי ליבוביץ, מנהלת הפעילות של F5 בישראל, יוון וקפריסין אמרה כי: "כיום היישומים הם הגרעין העסקי של הארגונים, אולם הללו נמצאים תחת איומים וסיכונים. F5 מספקת את המטריה הרחבה ביותר להגנה בסביבות מרובות, כולל בענן הפרטי והציבורי, עם מוקד אחד לניהול ואנליזה. הפתרונות האינטגרטיביים שלנו מגנים על האזורים הקריטיים ועל יישומים מפני סיכוני סייבר ומאפשרים לארגונים להגן על המידע שלהם ועל העסקים שלהם".

דילוג לתוכן