חברת SAP ו-UPS חתמו על הסכם שיתוף פעולה לייעול מערך שרשרת האספקה של חברות וארגונים באמצעות הדפסת תלת מימד

ענקית הטכנולוגיה SAP וחברת UPS חתמו על הסכם שיתוף פעולה ייחודי שעתיד לשנות את עולם שרשרת האספקה באמצעות שילוב טכנולוגיית הדפסת תלת מימד, על-ידי פיתוח תהליך ייצור לפי דרישה (On-Demand), מרגע ההזמנה דרך תהליך הייצור ועד להפצה.
שיתוף הפעולה בין החברות ישלב בין פתרונות התוכנה המתקדמים של SAP בתחום שרשרת האספקה ובכלל לבין רשת הייצור וההפצה העצומה של UPS, ויאפשר לחברות גדולות וקטנות להשיק מערך ייצור לפי דרישה באמצעות לחיצת כפתור, ובכך לפתוח בפניהן הזדמנויות עצומות לייעל את שרשרת האספקה שלהם תוך אספקת מוצרים לשוק במהירות ויעילות רבה יותר.
"חדשנות טכנולוגית כמו הדפסת תלת-ממד, משנות ללא-היכר את תהליך הייצור המסורתי ומגדירות מחדש את רעיון שרשרת האספקה מהיצרן לצרכן" אומר ברנד לוקרט, חבר במועצת המנהלים של SAP ואחראי על המוצרים והחדשנות ב-SAP . "על-ידי שילוב מומחיות הלוגיסטיקה והייצור לפי דרישה של חברת UPS, וההובלה של SAP בתחום פתרונות לניהול שרשרת האספקה, אנו מאפשרים ללקוחותינו ייצור דיגיטלי ישיר ורשת ייצור תעשייתית לפי דרישה ומקצה לקצה – מרצפת הייצור ועד דלת הלקוח בבית".
לדברי סטן דינס, נשיא UPS Global Distribution & Logistics, "קצב השינויים המהיר בשווקים השונים, מביא לכך שאין חברה שיכולה לספק לבדה פתרונות לכלל הבעיות של לקוחותיה. ההסכם עם חברת SAP מאפשר לחברת UPS לעזור ללקוחותיה לנהל את המלאי שלהם בצורה יעילה ומדוייקת יותר יותר להפחית עלויות ייצור מוצרים ואפשר ליזמים להשיק את הפתרונות שלהם לשוק בפרק זמן קצר יותר באופן משמעותי".
לדברי אבי שחם, מנהל תחום פתרונות שרשרת אספקה ב-SAP ישראל, "שיתוף הפעולה בין SAP ו-UPS הוא בשורה מהפכנית לחברות יצרניות, חברות בתחום התעופה והביטחון, חברות מהמגזר הרפואי ואף למשווקים וקמעונאים ממגוון תחומים לפתח מערך ייצור ושירות ייחודי, המאפשר תוך 24 שעות בלבד מרגע ההזמנה לספק מוצרים לבית הלקוח או לעובד ומנהל בארגון הנדרש לאותו מוצר או חלק חילוף. כל זה תוך יעילות מקסימאלית בניהול המלאי וייצור לפי דרישה בלבד. אנו גאים להוביל ב SAP את שיתוף הפעולה שמבטיח ללקוחותינו יתרונות תחרותיים מבדלים".
שיתוף הפעולה בין החברות, שיתבסס על פורטפוליו הפתרונות הרחב שלהן, יאפשר ללקוחותיהן לייעל מרכיבים משמעותיים בתהליך הייצור כגון דיגיטציה ופישוט שלבי אישורי הייצור והזמנת חומרי הגלם, כימות היעילות הכלכלית של הדפסת תלת מימד מול ייצור מסורתי תוך התחשבות בפרמטרים חשובים בכל תהליך, קבלת החלטות בזמן אמת בתחומי שרשרת האספקה כגון הזמנת חלפים וחומרי גלם וניהול יעיל יותר של הפצת המוצרים והמשלוח שלהם באמצעות UPS , תוך אפשרויות ניטור ובקרה אחר ההזמנות והמשלוחים באמצעות פתרונות SAP.

 

דילוג לתוכן