חברת RRsat הישראלית מרחיבה את פרישתה באמריקה הלטינית

החברה הקימה את השת"פ הראשון עם חברת סיסנרוס מדיה, בהתאם לתוכנית
ההתרחבות האסטרטגית שלה באמריקה
קריית נמל התעופה, ישראל – 11 באוגוסט 2014 – RRsat Global Communications Network LTD (נאסד"ק: RRST) – חברה ישראלית בינלאומית המובילה באספקה גלובלית של שירותי מדיה דיגיטלית הכוללים ניהול תוכן ושירותי העברת שידורים, הודיעה כי חתמה עם סיסנרוס מדיה (Cisneros Media) על הסכם ל-7 שנים, לאספקת פלטפורמה גלובלית לניהול והעברת שידורים עבור תכניה של סיסנרוס.
שיתוף הפעולה עם RRsat יאפשר לסיסנרוס להעביר את תכניה לכל קהלי היעד שלה – דוברי הספרדית בעולם, וכן להשיק ערוצים חדשים ולהרחיב את פעילותה לאזורים נוספים . סיסנרוס היא אחת מהיצרניות המובילות של תכנים בשפה הספרדית ביבשת אמריקה, וכמו כן בבעלותה 3 ערוצי טלוויזיה אותן היא מפעילה באמצעות החברה הבת וונוויז'ן קונטיננטל (Venevision Continental).
במסגרת ההסכם תספק RRsat לסיסנרוס שירותי ניהול והעברת שידורי מדיה דיגיטלית גלובליים עבור 3 ערוצי הטלוויזיה שבבעלותה, המיועדים לקהל באמריקה הלטינית. עם העלייה בהיקף הפעילות העסקית, תקים RRsat מתקן לניהול והפצת שידורים במתחם אולפני וונוויז'ן וסיסנרוס שבמיאמי – מאולפני ההפקה הבולטים והגדולים בדרום פלורידה.
מערכת ניהול המדיה של RRsat תאפשר לוונוויז'ן לנהל ולהפיץ תוכן גלובלי בצורה אוטומטית בזמן אמת. כמו כן, RRsat תספק לסיסנרוס קישוריות באמצעות רשת הפצת השידורים הגלובלית שלה, אשר מגיעה ל-95% מאוכלוסיית העולם. דבר זה, יספק לסיסנרוס את היכולת להרחיב את פעילותה לשווקי מפתח נוספים, לטובת קהל הצופים באמריקה הלטינית, ודוברי השפה הספרדית בכל העולם.
"השותפות עם סיסנרוס משקפת את הראייה ארוכת הטווח של RRsat לחיזוק פעילותנו באמריקה הלטינית, המציבה את האיזור כאחד משוקי היעד שלנו", אמר דנטה ניירה, ראש תחום שירותים ופיתוח עסקי, RRsat אמריקה הלטינית. " השירות המקצועי והגיבוי שאנו מספקים כחברה בעלת פרישה גלובלית של שירותי מדיה, מאפשרים לנו לספק לסיסנרוס את הפתרונות המקיפים ביותר, שיאפשרו לה לענות על הביקוש הגובר בקרב הצופים ברחבי העולם לאיכות שידור גבוהה."
"הרמה הגבוהה של שירותי RRsat מאפשרת לנו לענות על הביקוש בקרב הצופים לתוכן מגוון יותר, פרישת שידורים רחבה יותר, נגישות גבוהה יותר וחוויית צפייה משופרת", אמר ג'ונתן בלום, נשיא סיסנרוס מדיה. "כמו כן היא מעניקה לנו יכולת לנהל בצורה יעילה ולמקסם את הפוטנציאל של תכנינו, ובכך לשפר משמעותית את אופן העבודה שלנו."
"שותפות זו מספקת לנו פלטפורמה תפעולית טכנית יציבה ומגוונת, אשר מאפשרת לנו להעביר את תוכניותינו אל לקוחותינו באמצעות רשת הפצת התוכן הגלובלית של RRsat, באופן אמין ומאובטח, ואף חשוב מזה – מעניקה לנו את היכולת להשיק ערוצים חדשים ולהתרחב לאיזורים נוספים כמו אירופה ואפריקה – והכל ממתקננו הקיימים. בנוסף, שותפות זו תחזק את התשתית של האולפנים שלנו במיאמי באמצעות הוספת היכולת ליצירה וניהול ערוצים", אמר קוזמה לופז, מנהל וונוויז'ן קונטיננטל.
 

דילוג לתוכן