חברת Rail vision מגייסת לפי שווי חברה של 20 מיליון דולר

חברת Rail visionיוצאת לסבב גיוס;
קיבלה התחייבויות להשקעה של 2 מיליון דולר לפי שווי חברה של 20 מיליון דולר
בחודש ספטמבר 2016 השקיעה Foresight בחברה לפי שווי חברה של 2.4 מיליון דולר
חברתForesight , העוסקת בפיתוח מערכות מתקדמות למניעת תאונות דרכים, מודיעה היום כי Rail vision, הודיעה לה כי היא יוצאת לסבב גיוס בהיקף של כ-3 מיליון דולר, לפי שווי חברה של 20 מיליון דולר. החברה קיבלה כבר התחייבויות ממשקיעים להשקעה של כ-2 מיליון דולר.
בחודש ספטמבר 2016 השלימה פורסייט השקעה של כ-1.42 מיליון דולר, שהתבצעה לפי שווי חברה של כ-2.4 מיליון דולר ל-Rail vision. החברה מחזיקה 32% ב-Rail vision וכ-48% בדילול מלא טרם ההשקעה הנוכחית.
ההון שמגוייס מיועדלתמיכה בהמשך פעילות החברה ובהאצת תהליכי המחקר והפיתוח. החברה ביצעה בימים אלו מספר ניסויים ברחבי העולם, עם חברות רכבות מובילות וצפויה להמשיך בפעילות זו. Rail vision הודיעה בעבר על ניסויים מוצלחים שבוצעו עם רכבת ישראל וכן עם חברת הרכבות הלאומית של איטליה ובגרמניה. בנוסף, התקבלה לאקסלרטור הגדול ביותר באירופה.
את הגיוס מובילה קבוצת שרם- זילברמן.
Rail vision הוקמה בינואר 2015, ובדומה ל-Foresight , מפתחת מערכת ייחודית וראשונה מסוגה המבוססת על טכנולוגית עיבוד תמונה. המערכת של Rail vision נועדה לאפשר התרעה מוקדמת לנהג קטר מפני התנגשות במכשולים על גבי מסילת הרכבת, בכל תנאי מזג אוויר ובכל תנאי תאורה אפשריים, וזאת באמצעות שימוש במצלמות ייעודיות, לזיהוי עצמים ברזולוציה גבוהה ולמרחק של למעלה מ-1,500 מטר.
מרחק עצירה של רכבת במהירות גבוהה יכול להגיע עד 800 מ' בממוצע ועל כן נדרשת ראיית מכשולים למרחק רב. כאמור, המערכת שמפתחת Rail vision עושה שימוש במצלמות ייחודיות המתאימות לשימוש ביום ובלילה ובכל תנאי מז"א וכן באלגוריתמים מתקדמים לעיבוד תמונה.

דילוג לתוכן