חברת NetApp סיימה פרויקט אחסון בחברת Conduit (PERION)

ענקית האחסון האמריקאית, חברת NetApp(נטאפ. נאסד"ק:NTAP) סיימה פרויקט וירטואליזציה ואחסון בחברת Conduit (PERION), היקף הפרויקט אשר בוצע על ידי חברת WE Ankorמוערך במיליון וחצי ₪. מטרת הפרויקט, להעביר את תהליכי ה-Data Warehouse של חברת Conduitולשפר אותם, באמצעות קיצור תהליכי הדוחות של החברה, המבוססים על SQL Servers 2012 של מיקרוסופט.

חברת NetApp נבחרה לפרויקט אחרי סדרת בדיקות, במסגרתם הפגינה תוצאות גבוהות מהמצופה בעשרות אחוזים מול המתחרים. זאת לאחר שסיפקה מענה על הצרכים של הלקוח, ביניהם אספקת מערכת בשרידות גבוהה ביותר וגמישות בעת ביצוע הרחבות בהמשך מבלי לפגוע במשתמש (Non-Disruptive Operation). בנוסף הוכיחה יכולת המאפשרת צמיחה שוטפת לפי רצון הלקוח והפחתת זמן היציאה לשוק (Time To Market). הפתרון שנבחר הוא CDOT בהיקף של 4 מכונות. בפרויקט זה הועברו נפחים של 100 טרה בייט.

דוד אלפסי, Conduit (PERION): " הפתרון הנבחר של חברת NetApp, יסייע לנו לשפר את מאגרי הנתונים של החברה תוך קיצור זמני העבודה והפחתת זמן היציאה לשוק ללא השבתות. הפתרון עונה בצורה הטובה ביותר על המטרות ש-Conduitהציבה לעצמה ומאפשר חיסכון ועמידה ביעדים תחרותיים ובתנאי הרגולציה המחמירים של התחום".

"פתרון CDOT, שהוטמע בחברת Conduit (PERION), יסייע לחברה להפחית באופן ניכר את עלויות האחסון והגיבוי, על ידי מניעת כפילויות באחסון המידע וכן על ידי ביצוע גיבויים ושחזורים מהירים בזמן אמת. כמו כן, הפתרון מקצר את זמני הגיבוי והשחזור ומשפר משמעותית את השירות למשתמש". כך מסר גיא רחמים, סמנכ"ל טכנולוגיות אזורי, NetAppישראל. עוד הוסיף גיא כי "הפתרון עונה בצורה הטובה ביותר על הדרישות השונות של הלקוח ומספק מענה בטוח ויציב לשוק תחרותי".

דילוג לתוכן