חברת NetApp סיימה פרויקט אחסון בחברת פאלו אלטו נטוורקס

חברת NetApp סיימה בהצלחה פרויקט יישום של מערכות אחסון חדשות בפאלו אלטו נטוורקס, חברה מובילה בתחום אבטחת סייבר המגנה על אלפי ארגונים, סוכנויות ממשל וספקי שירות מאיומי סייבר. הפלטפורמה המאובטחת של פאולו אלטו מאפשרת לארגונים לתפעל ולספק הגנה המבוססת על סביבות המחשוב הדינאמיות של ימינו: יישומים, משתמשים ותוכן. גלו עוד בכתובת: www.paloaltonetworks.com.

מטרת הפרויקט היא לבנות מרכז נתונים חדש בשיתוף פעולה עם החברות VMware ו-Dell. המערכות של NetApp נבחרו כפלטפורמת האחסון המרכזית שעונה על דרישות הייצור, כולל זמני השבתה מינימליים, מערכת עם שרידות גבוהה שמאפשרת גמישות בעת ביצוע הרחבות נוספות ללא פגיעה בתפעול השותף. הפתרון הנבחר הוא מערכת אחסון מסוג FAS8020 במצב Cluster Mode.

ניר משעל, מנהל IT בפאלו אלטו נטוורקס ישראל: "אחרי שבדקנו את פתרונות האחסון הזמינים בשוק בחרנו בסדרת FAS8000 של חברת NetApp על מנת לתמוך בדרישות הגוברות של תפקוד המערכת, התרחבות וכן מערכת מסוג FAS2554 עבור פתרון התאוששות מאסונות."

סדרהFAS8000  של חברת NetApp היא מערך אחסון העונה על צרכים של ארגונים בגודל בינוני הכולל יכולת הרחבה אופקית אשר הופך להיות חלק חשוב, אם לא חשוב יותר, ממערכות אחסון אחרות ברמה של FAS6000 ומעלה שמחזיקה החברה.

בדף הנתונים של המוצר כתוב: "דרישות מסורתיות כמו הפעלה ללא השבתה, יכולת הרחבה ויעילות מבחינת מחיר עדיין משחקים תפקיד, אבל גם גורמים כמו אינטגרציה של הענן, תמיכה מאוחדת לפלטפורמות SAN        ו-NAS ועיבוד נתונים לצורך יתרון תחרותי".

על פי NetApp, משפחת 8000FAS כוללת ארכיטקטורת התרחבות אופקית אחודה שהיא אידיאלית עבור מטרות אלו. כל המערכות ממשפחת FAS8000 מספקות יחס ביצועים/עלות הגבוה ב-100% מדור המערכות הקודם. כל המערכות כוללות יכולת הרחבה אנכית באמצעות הוספת קיבולת, הוספת האצת Flash ושדרוג הבקרים, וכן התרחבות אופקית. מערכת בודדת יכולה לצמוח בקלות למערך אחסון בן עד 24 מערכות וקיבולת של 57 פטה-בייט.

דילוג לתוכן