חברת NetApp משיקה שתי מערכת אחסון חדשות- עם הביצועים הגבוהים ביותר מאז ומעולם!

היום משיקה חברת NetApp (נטאפ. נאסד"ק: NTAP) שתי מערכת אחסון ארגוניות היברידיות חדשות: מערכת FAS8080 EX הינה מערכת אחסון האחודה העוצמתית ביותר של חברת NetApp לצמצום זמני התגובה עבור מערכות הנתונים הגדולות ביותר ומערכת FAS2500, לשיפור הביצועים ללקוח. היום משיקה חברת NetApp (נטאפ. נאסד"ק: NTAP) שתי מערכת אחסון ארגוניות היברידיות חדשות: מערכת FAS8080 EX הינה מערכת אחסון האחודה העוצמתית ביותר של חברת NetApp לצמצום זמני התגובה עבור מערכות הנתונים הגדולות ביותר ומערכת FAS2500, לשיפור הביצועים ללקוח. מערכות האחסון האחודות של חברת NetApp מסוג FAS, עם יכולת הרחבה אנכית, משלבות את טכנולוגיות המעבדים, ה-Flash והרשת החדשניות ביותר עם יכולות ניהול ואחסון הנתונים המתקדמות ביותר של Data ONTAP, מערכת ההפעלה הממותגת למערכות אחסון מספר אחת בעולם, להאצת ביצועי היישומים בעלי הדרישות החיוניות ביותר לפעילות העסקית.

באמצעות פלטפורמת FAS8080 EX יכולים ארגונים וספקי שירותים לספק בבטחה עומסי עבודה עתירי ביצועים של SAN ו-NAS, על פי דרישות המשתמשים. המערכים ההיברידיים של סדרת הבסיס החדשה של NetApp – FAS2500 מאפשרת את פישוט התפעול ושיפור הפרודוקטיביות באמצעות שילוב טוב יותר, אורך חיים ממושך יותר למערכות ועלויות עתידיות מינימליות. שתי מערכות האחסון החדשות מספקות יחס ערך-ביצועים יוצא דופן.

"באמצעות ההשקה היום של מערכת FAS בעלת הביצועים הגבוהים ביותר מאז ומעולם וכן משפחת מוצרי הבסיס, אנו יכולים לספק לארגונים ולספקי שירותים את ההזדמנות להפוך את תשתית האחסון שלהם ליעילה יותר באופן משמעותי, תוך ניצול הגמישות הגבוהה שמאפשרת מענה מהיר לדרישות עסקיות בזמן אמת", כך מסר גיא רחמים, סמנכ"ל טכנולוגיות אזורי, NetApp ישראל. עוד הוסיף גיא כי "בעוד שארגונים גלובליים רבים יותר משנים את פעילות ה-IT שלהם, במטרה לעמוד בקצב הדרישות העסקיות המתפתחות, מרחיבה חברתNetApp , באופן עקבי את היצע מערכות האחסון והתוכנות. זאת על מנת לספק את הגמישות ואפשרות הבחירה שדרושות לסביבות היישומים הארגוניים הנוכחיות והעתידיות".

דילוג לתוכן