חברת NetApp חושפת את מערך ה Flash החדש שלה

"טכנולוגיית ה Flash משנה את הכל מפני שהיא מחוללת מהפכה של ממש במהירות הפעילות העסקית", אמר Manish Goel, סגן נשיא בכיר לתפעול מוצרים בחברת NetAppחברתNetApp  ממשיכה לחזק את מיצובה כמובילה בתעשייה, באמצעות השקת מערך Flash המלא שלה –  EF540NetApp את הארכיטקטורה של משפחת מוצרי FlashRay™‎, הכוללים תכונות עשירות להתרחבות אופקית. מערך ה- Flash – ‏EF540 ומשפחת FlashRay החדשה מספקים את היצע מוצרי ה- Flash החזק והמקיף ביותר בתעשייה וכן קו מוצרים שלם, הכולל את פתרונות ™Flash Cache‏,‏ ™Flash Pool‏‏ ו- ™Flash Accel. באמצעותם הם מציעים גמישות ומבחר ומעניקים את ערך ה- Flash הטוב ביותר. עד היום, פרסה NetApp מעל 35 פטה-בייט של Flash בשוק. , שתוכנן עבור יישומים ארגוניים עכשוויים, המבוססים על ביצועי על. בנוסף מציגה
"טכנולוגיית ה Flash משנה את הכל מפני שהיא מחוללת מהפכה של ממש במהירות הפעילות העסקית", אמר Manish Goel, סגן נשיא בכיר לתפעול מוצרים בחברת NetApp. "עם זאת, הצורך של ארגונים ביכולת הרחבה, יעילות ואמינות ברמה עולמית נותר בעינו. הגישה של NetApp לטכנולגוגיית Flash מבטלת את אילוץ הפשרה כשיקול ומאפשרת להציע ללקוחות את הטוב ביותר מכל העולמות."
פתרון EF540, המבוסס על מערכת ההפעלה המוכחת SANtricity™‎, הוא מערך ה- Flash הראשון בתעשייה המשלב ביצועי על עם זמינות גבוהה, אמינות, יכולת ניהול ותמיכה עולמית ברמה ארגונית. פתרון EF540 תוכנן עבור יישומים מבוססי ביצועים והוא מספק מעל ‎300,000 IOPS וגישה לנתונים במהירות נמוכה מאלפית השנייה בארכיטקטורה בעלת זמינות גבוהה ועמידות בפני תקלות. הוא יכול לבטל את הצורך בהקצאות יתר בתשתית האחסון ומוביל לירידה משמעותית בעלויות על-ידי צמצום צריכת השטח, החשמל והקירור. יישומי מסדי נתונים חיוניים לפעילות העסקית יכולים להאיץ את מהירות פעולתם בעד 500% לעומת סביבות אחסון רגילות, ולספק זמני תגובה מידיים ואמינות ברמה ארגונית.
עם השקתה של משפחת מוצרי FlashRay, מחזקת ‏NetApp את מנהיגותה בשוק מוצרי האחסון וניהול הנתונים ומפתחת ארכיטקטורת אחסון חדשה מבוססת תכלית עם תמיכה מלאה ב- Flash‏. הארכיטקטורה של מוצרי FlashRay™‎ מבוססת על מגוון עשיר של יכולות התרחבות אופקית ויעילות כדי להפיק את מרב היתרונות של מערכי Flash‏. קו המוצרים החדש יספק ביצועים עקביים עם השהיה נמוכה, זמינות גבוהה והגנה משולבת על הנתונים, בשילוב עם תכונות יעילות אחסון ארגוניות כגון תוכנות מובנות למניעת כפילויות ודחיסה.
בנוסף, הכריזה NetApp גם על ההשקה של שלוש פלטפורמות חדשות, כחלק ממשפחת מערכות האחסון מסדרה FAS6200. הפלטפורמות FAS6220, ‏FAS6250 ו- FAS6290 משפרות את הביצועים והערך של קו המוצרים המתקדם עבור עומסי העבודה התובעניים ביותר.

דילוג לתוכן