חברת NetApp זכתה במקום הראשון כמקום העבודה הבינלאומי הטוב ביותר באירופה

החברה נכללה ברשימה זו השנה השביעית ברציפות, בזכות תרבות ארגונית ייחודית

חברת NetApp דורגה במקום ה-1 בסקר "100 מקומות העבודה הטובים ביותר באירופה" על ידי Great Place to Work®. ברשימה זו נכללים 25 ארגונים שקיבלו את התואר "מקומות העבודה הרב לאומיים הטובים ביותר באירופה". זוהי הפעם השביעית ברציפות שחברת נטאפ נכללת ברשימה זו.

ארגונים המופיעים ברשימת "מקומות העבודה הרב לאומיים הטובים ביותר" באירופה הוכרו כמקומות עבודה מצוינים בלפחות שלוש מדינות באירופה. חברת NetApp הגיעה לעמדה בכירה זו ברשימה של השנה אחרי שקיבלה הכרה מעובדיה במדינות אוסטריה, צרפת, גרמניה, הולנד, שוויץ ,בריטניה וישראל . ארגונים שדורגו גבוה ברשימה מתבלטים בגלל יצירת מקום עבודה עקבי ותומך שניתן לסמוך עליו. Great Place to Work מעריך ובוחר את הארגונים על פי סקר אנונימי שנערך בקרב עובדי הארגונים. הסקר מתמקד באמון בהנהלה, בהכרה, בהתפתחות מקצועית ובחברות. העובדים מתבקשים גם לתת את דעתם בנושאים כמו איזון בין עבודה לחיים האישיים, הביצוע בפועל של אסטרטגיות, האווירה הכללית, ערכים וסגנון ניהול.

מנפרד רייטנר, סגן נשיא בכיר ומנהל פעילות NetApp באזור EMEA: "זהו כבוד גדול להיות במקום הראשון ברשימה של השנה. הכרה זו היא עדות לתרבות הארגונית הייחודית של חברת NetApp  וליחסי האמון בין ההנהלה לעובדים. אני רוצה להודות לעובדים על הנאמנות המתמשכת והמחויבות שלהם. פרס זה הוא מקור גאווה לכל החברה ועדות לכך שעובדי נטאפ ברחבי אירופה מאוחדים תחת אותה מערכת ערכים שכוללת אמון, יושר, הנהגה, פשטות, הסתגלות, עבודת צוות, סינרגיה, ראש גדול והשגת תוצאות יוצאות מן הכלל".

שלומי פרייס, מנכ"ל NetApp ישראל: "הסקר נערך בפעם השנייה גם בישראל ומהנתונים עולה  כי למעלה מ-95% מהעובדים הביעו שביעות רצון גבוהה מעבודתם בנטאפ ישראל . אנו רואים חשיבות רבה בבדיקת הנתונים ובהשקעה בכוח האדם בחברה".

Great Place to Work® היא חברת מחקר וייעוץ גלובלית שעוזרת לארגונים לזהות, ליצור ולשמור על מקומות עבודה מועדפים באמצעות פיתוח של תרבות ארגונית אמינה. החברה משרתת ארגונים, עמותות שלא למטרת רווח וסוכנויות ממשלתיות ב-51 מדינות.

דילוג לתוכן