חברת McAfee ו- Symantec מצטרפות ל-Fortinet ו – Palo Alto Networks כמייסדים של

של ברית איום הסייבר הראשון בתעשייה

ישתפו מידע אחת עם השניה על מתקפות סייבר, נקודות תורפה, תוכנות זדוניות, איומי סלולר ועוד
Fortinet ו – Palo Alto Networks – שתי המייסדות הראשונות של ברית איום סייבר הראשון בתעשייה הודיעו היום כי שתי החברות החדשות המובילות בתעשיית האבטחה – McAfee ו – Symantec – הצטרפו לברית כמייסדים.

ריבוי שיתופי הפעולה בתעשייה מדגיש את המאמץ המרוכז לעזור לארגונים להילחם באיומי סייבר מתקדמים.

Fortinet ו – Palo Alto Networks – שתי המייסדות הראשונות של ברית איום סייבר הראשון בתעשייה הודיעו היום כי שתי החברות החדשות המובילות בתעשיית האבטחה – McAfee ו – Symantec – הצטרפו לברית כמייסדים.

המשימה של ברית איום הסייבר היא להנהיג צעדים מותאמים בתעשייה כנגד יריבות וירטואלית באמצעות שיתוף פעולה על האיומים השונים.

למרות שבעבר פעמים רבות המאמץ בתעשייה היה מוגבל כנגד תוכנות זדוניות, הברית החדשה תרחיב את האפשרויות ע"י המידע המגיע מחברים בארגון, כולל מידע על נקודות תורפה, פרטי שרתי פקודה ושליטה של botnet, איומים על סלולר ואינדיקטורים הקשורים לאיומים מתקדמים מתמידים. כמו כן, גם דגימות התוכנות הזדוניות הנפוצות. על ידי הגדלת המודיעין הקולקטיבי של התעשייה, משתתפי הברית יהיו מסוגלים לספק ביטחון רב יותר עבור לקוחות וארגונים פרטיים.

בנוסף לפיתוח הברית, המייסדים Fortinet, McAfee, Palo Alto Network ו – Symantec יקדישו משאבים כדי לקבוע מנגנונים יעילים ביותר לשיתוף נתוני האיומים המתקדמים לטיפוח שיתוף פעולה בין כל חברי הברית ולהתקדם בלחימה נגד יריבי האינטרנט המתוחכמים.

"ההשתתפות הגוברת של מנהיגי התעשייה בברית זו מספקת יתרונות גדולים עבור לקוחות החברות המשתתפות בברית, בכך ששיתוף המידע ושיתופי פעולה מסייעים במאבק נגד פשעי הסייבר המתוחכמים ביותר של היום. זוהי דוגמא מובהקת שהאינטרסים של הלקוחות יותר חשובים מהאינטרסים של כל חברה" מציין מארק מקלאוגלין, מנכ"ל ונשיא Palo Alto Networks.

"פרצות Cyber הופכים לגדולים יותר, יקרים יותר ותכופים יותר. סימנטק שמחה להיות חברה מייסדת של איום ברית ה- Cyber, אשר מתחייב להעניק מידע על התקפות מתקדמות. על ידי עבודה משותפת לסכל את הדור הבא של התקפות סייבר, נהיה יעילים יותר בלחימה כדי לשמור על האינטרנט בטוח למשתמשים ברחבי העולם ", מציין אדם ברומיץ, סגן נשיא של טכנולוגיית האבטחה ותגובה בסימנטק.

למידע נוסף על ברית הסייבר ומשתתפיה, בכר בכתובת:
www.cyberthreatalliance.org.
 

דילוג לתוכן