חברת Leverate הטמיעה את מערכת ObserveIT לניטור משתמשים בארגון

את המערכת הטמיעה חברת אינטגריטי תוכנה, נציגת ObserveIT בישראל

חברת Leverate הטמיעה את מערכת ObserveIT לניטור משתמשים בארגון בהיקף עשרות אלפי דולר. את המערכת הטמיעה חברת אינטגריטי תוכנה שמשמשת כנציגה רשמית של ObserveIT בישראל.

חברת Leverate מספקת פתרונות ושירותים טכנולוגיים מתקדמים לברוקרים, בנקים ומוסדות פיננסיים העוסקים במסחר מקוון במט"ח וחוזים עתידיים.

מערכת ObserveIT מבצעת הקלטה חכמה של פעולות המשתמשים ומאפשרת לאנשי ה- IT לתחקר בצורה מהירה אירועים של סיכוני אבטחת מידע או תקלות קריטיות. התחקור מתבצע באמצעות אינדוקס חכם ומאפשר לבצע חיתוכים לפי משתמש, זמן, נושא או יישום. היקף הפרוייקט מוערך בעשרות אלפי דולרים

ObserveIT מספקת ל Leverate- הסתכלות על מקומות בארגון אשר חשופים למידע רגיש כגון עסקאות, לקוחות, תזרים ועוד. המערכת הותקנה על גבי מאות תחנות של משתמשי קצה ומקליטה את פעולות המשתמשים ללא הפרעה בביצועים.

איציק פינקל, סמנכ"ל המכירות באינטגריטי, מציין שכיום ארגונים מחויבים לשמור על המידע הרגיש. איבוד, גניבה או דליפת מידע רגיש עלול להסב נזק אדיר לארגון כגון: פגיעה במוניטין, פגיעה בביצועי החברה, איבוד לקוחות, חשיפה לתביעות ועוד. לאורך השנים ארגונים הפנימו שיש להגן על המידע גם בתוך הארגון עצמו. הגדרה שאני אוהב להשתמש בה היא "האויב שבפנים" – משתמשים רבים חשופים למידע רגיש וחובת הארגון לדעת כיצד לשמור על המידע. היכולת של המערכת לבצע תחקור מדויק של האירועים השונים על גבי תחנות הקצה באמצעות וידאו חכם מקנה לארגונים ערכים מוספים רבים הן ברמת אבטחת המידע והן ברמה התפעולית. חברת Leverate מצטרפת
לכ-100 ארגונים בישראל שהטמיעו את המערכת בצורה מצוינת".

דקל שביט, Director of Technical Operations: "המערכת מספקת לנו אפשרות לחקור ולקבל התרעות באותם מקומות רגישים שבהם אנו נדרשים מעת לעת לבדוק אילו פעולות בוצעו. הדבר נעשה באמצעות Metadata חכם אשר מאפשר להגיע לנקודת הזמן הנדרשת במהירות".

שביט הוסיף, כי "באמצעות המערכת אנו מצליחים לספק מענה הולם לדרישות הרגולציה ובקרות בהם אנחנו נדרשים לעמוד".

עוד מציין דקל כי אינטגריטי תוכנה העמידו לטובת הפרויקט כוח אדם מקצועי ומסור ואנו שמחים על בחירתם כשותף לדרך. אני משוכנע שעוד נכונו לנו פרויקטים נוספים בעתיד."

 

דילוג לתוכן