חברת Level Platforms תטמיע ותשלב את מוצרי ESET בפלטפורמת השירותים המנוהלים שלה

חברת Level Platforms תטמיע ותשלב את מוצרי ESET בפלטפורמת השירותים המנוהלים שלה, במטרה להגביר את רמת אבטחת המידע של לקוחותיה.
שיתוף הפעולה הזה מסמן באופן רשמי את כניסתה של ESET לעולם ספקיות השירותים המנוהלים ומבסס אותה כיצרנית אבטחת המידע המובילה בחברת ESET הודיע היום על שיתוף פעולה עם חברת Level Platforms, המובילה בתחום תוכנות הניטור וניהול מרחוק (RMM). שיתוף הפעולה יאפשר למעלה מ 3,000 ספקי פתרונות IT, אשר משתמשים בפתרונות הניהול של Level Platforms, לקבל גישה מידיית לגרסת ה- ESET Business Edition שלהם מתוך הממשק של Level Platforms.
 
לפי מחקר שנעשה לאחרונה ע"י חברת In-Stat, שוק השירותים המנוהלים צפוי לגדול בקצב של כ- 7 אחוז בשנה עד 2012. המגמה של מיקור חוץ (Outsourcing) של שירותי IT   גוברת, כאשר אבטחת מחשבים היא אחד השירותים העיקריים ברמת ה- SMB שעוברים תהליך זה.
 
"אנחנו שמחים להציע את אנטי וירוס ESET NOD32 כפתרון אבטחה של Level Platforms" אומר רייק מרציניאק, מנהל שיתופי פעולה ב- Level Platforms. כחלק ממאמצינו המתמשכים לספק את פתרונות האבטחה המתקדמים ביותר, השותפות שלנו עם ESET מספקת ללקוחותינו גישה קלה לטכנולוגית הגנה פרואקטיבית מוכחת ואמינה".
 
"השותפות בין ESET ל- Level Platforms חשובה מכמה סיבות" אומר לארי מקג'אנט, סגן נשיא לפיתוח עסקי בחברת ESET. מלבד הצהרה על כניסתה של ESET לתחום שירותי הניהול, זוהי דרך נוספת שבה ESET ממשיכה להציע לשותפיה העסקיים את התמיכה וההגנה הפרואקטיבית שמצופה מ ESET, ולאפשר להם להרחיב את העסק שלהם לשווקים חדשים וגדולים יותר".

דילוג לתוכן