חברת Lacoon הישראלית מציגה פלטפורמת ניהול איומים משופרת המאפשרת לארגונים זיהוי מקיף

חברת Lacoon הישראלית מציגה פלטפורמת ניהול איומים משופרת המאפשרת לארגונים זיהוי מקיף, הערכה וצמצום איומים במכשירים ניידים מול מתקפות סייבר
הפתרון של החברה מאפשר ניהול והפחתת חומרה של סיכונים הנובעים מ-BYOD בפלטפורמות iOS ואנדרואיד, הגנה על נכסי חברוLacoon Mobile Security, ספקית מובילה של פתרונות אבטחת סייבר סלולרי מתקדמים, הודיעה על השקת גרסה חדשה של פלטפורמת ניהול האיומים שלה למכשירים ניידים. הפלטפורמה מאפשרת לארגונים לנהל במהירות וביעילות ולצמצם את איומי סייבר המסכנים מכשירים ניידים ויישומים בפלטפורמות iOS ו-Android.
פלטפורמת ניהול האיומים (Lacoon Mobile Threat Management Platform) היא פתרון SaaS רב עוצמה המזהה במדויק איומים ניידים מתקדמים, מצמצם סיכונים ומעריך נקודות תורפה, על מנת שארגונים יוכלו להגן על הנתונים הנגישים להתקנים ניידים. השיפורים החדשים בפתרון של Lacoon מאפשרים אינטגרציה חלקה עם מערכת ניהול התקנים ניידים (MDM) ומערכת ניהול אירועים (SIEM). כעת קל יותר מאי פעם להגדיל את התשתית הקיימת בארגון יחד עם מודיעין איומים, ניהול סיכונים בזמן אמת, ואכיפת מדיניות אבטחה דינמית.

פתרון מקיף לזיהוי, הערכה ומזעור איומים באפליקציות וברשת על גבי מכשירי iOS ו-Android
• איתור איומים בנייד – פלטפורמת ניהול האיומים של Lacoon מנתחת מידע הנשלח מסוכן נייד שרץ על המכשיר, מבצעת הערכת סיכון של אפליקציות, וכן ניטור התנהגות של המכשיר ותעבורת הרשת בכדי לזהות איומים מוכרים וחדשים.
• הערכת נקודות תרפה בנייד – הערכת נקודות תורפה במכשיר, בתצורות ובאפליקציות המאפשרת ניהול יעיל והפחתת סיכונים להקטנת שטח תקיפה פוטנציאלי.
• צמצום סיכונים בנייד – מנגנוני הגנה בזמן אמת מופעלים כאשר מגיע רף סיכונים שנקבע מראש. לדוגמא:
 בהסרת אפליקציה או תצורה נגועה מהמכשיר.
 הפעלת VPN נייד כדי לחסום זליגת נתונים.
 מדיניות למערכת MDM ומערכות בקרת גישה לרשת כדי להקטין את הסיכון של דליפה, על ידי התאמת אכיפה והרחבת האבטחה של מכולות ועטיפות.
 תגובה מהירה לאיומים מתקדמים ומתמשכים (APT) בכל הפלטפורמות על ידי מתן מודיעין על איומים בזמן אמת.
כמו כן, נכללים בפלטפורמה לוח בקרה מתקדם מבוסס Web המאפשר ניהול פשוט ונוח ומספק מבט על התנהגות חריגה של מכשירי ואפליקציות. הסוכן להתקנים ניידים פועל ברקע באופן לא פולשני, כך שהוא אינו מפר את פרטיות המשתמשים בארגון ולא משפיע על הדרך בה עובדים משתמשים במכשירים שלהם.
"עכשיו יותר מתמיד, ארגונים מסתכלים על איומי אבטחת סייבר סלולריים כסיכון משמעותי לארגון שלהם", אמר מיכאל שאולוב, מייסד שותף ומנכ"ל Lacoon. "מתן הגנה ומניעת זליגת מידע באופן המקובל על משתמשי BYOD בארגון היא קריטית להצלחה. רק עם Lacoon ארגונים יכולים לזהות בצורה מקיפה, להעריך ולצמצם איומים במכשירי סלולר, באפליקציות או בתעבורת רשת בשתי הפלטפורמות הנפוצות – iOS ו-Android. "
 

דילוג לתוכן