חברת ITnavPro פיתחה והטמיעה מערכת מידע חדשה לנפגעי עבירות פליליות

חברת ITnavPro פיתחה והטמיעה מערכת מידע חדשה
לנפגעי עבירות פליליות – כחלק ממערכת ממשל זמין
היקף הפרויקט, שבוצע בשיתוף משרד האוצר, משטרת ישראל וממשל זמין, מוערך במיליוני שקלים. הפרויקט הוא סנונית ראשונה של הנגשת שירותי מידע נוספים לאזרח והפיכתם לדיגיהיקף הפרויקט, שבוצע בשיתוף משרד האוצר, משטרת ישראל וממשל זמין, מוערך במיליוני שקלים. הפרויקט הוא סנונית ראשונה של הנגשת שירותי מידע נוספים לאזרח והפיכתם לדיגיטליים, יעילים ומהירים.
חברת ITnavPro, מובילה בפתרונות תקשורת מתקדמים לארגונים, משלימה בימים אלו פרויקט ראשון מסוגו בישראל של הקמת מערכת מידע מתקדמת לנפגעי עבירות פליליות: מערכת מנ"ע. הפרויקט בוצע במלואו, החל משלב האפיון, דרך שלב הפיתוח ועד להטמעה מלאה, על ידי חברת ITnavPro , בשיתוף משרד האוצר, משטרת ישראל וממשל זמין, בהשקעה של מיליוני שקלים.
המערכת החדשה תספק מענה מהיר ויעיל לנפגעי עבירות פליליות, זאת בהתאם לחוק זכויות נפגעי עבירה (התשס"א- 2001), על פיו מחויבות הרשויות השונות (משטרת ישראל, בתי המשפט, פרקליטות, שירות בתי הסוהר, בתי החולים) בעדכון ובדיווח שוטף לנפגעי העבירה בעניינם ובעניין ההליך הפלילי. מערכת מנ"ע, הכוללת תשתית מתקדמת של מערכת קולית משולבת מערכת טלפוניה עם זיהוי דיבור של חברת ITnavPro , תאפשר לנפגעי העבירה להימנע מבירוקרטיה מסורבלת ולקבל מידע במספר ערוצים דיגיטליים: באמצעות אתר אינטרנט, מענה קולי, דואר אלקטרוני או הודעות SMS, מבלי שיצטרכו לפנות באופן נפרד אל הרשויות השונות, כפי שהיה בעבר. עוד מאפשרת המערכת גם לרשויות להעביר מידע אל הנפגעים בכל הדרכים הללו, באופן יזום.
 

דילוג לתוכן