חברת Infor מדווחת על גידול בשתי ספרות בהכנסות מרישיונות

מומנטום מתמשך בשנת הכספים 2015 הודות לאימוץ פתרונות ענפיים בענן

חברת Infor, מובילה בינלאומית בפתרונות תוכנה, המשרתת למעלה מ- 73 אלף לקוחות סביב העולם, מדווחת כי ברבעון השני לשנת הכספים 2015 חלה עליה של 15% בהכנסות מתשלומי רישיונות ובהכנסות ממנויים ביחס לתקופה המקבילה אשתקד. קבוצת Intentia, המייצגת את M3 בישראל, פתרון הדגל של Infor בתחום ה- ERP, מדווחת כי מגמת התחזקות זאת באה לידי ביטוי גם בישראל ועתידה להמשך בשנה הקרובה.

הסיבה העיקרית לעליה זו הינה מכירות מוגברות של רישיונות ומומנטום מתמשך בתוכנה כשרות (Software-as-a-Service – SaaS), הכולל גידול תלת ספרתי בהזמנת רישיונות של מינויים. זהו הרבעון השני ברציפות, שנה אחר שנה, בו דיווחה Infor על גידול תלת ספרתי בהזמנות SaaS.

"אנו נמצאים בנקודת מפנה בתעשייה, שבאה לידי ביטוי בגידול ההזמנות בענן ובגידול משמעותי בפייפ ליין שלנו" אמר סטפן שול, נשיא ה- Field Operations בחברת Infor, "Infor הינה החברה הראשונה המספקת חבילות של פתרונות ממוקדי תעשייה בענן של אמזון, דבר שמאפשר ללקוחות להעביר את הפעילויות הקריטיות שלהם לענן סטנדרטי, ולא רק את יישומי הקצה".

"מגמת הגידול עתידה להמשך ככל שגוברת הדרישה לפתרונות ענפיים בארגוני התעשייה הישראלים" אמר אלי מייזלס, בעלי קבוצת Intentia "במהלך 2015 יותר ויותר ארגונים יעברו לעבוד עם פתרונות ERP מבוססי Best Practices ובעלי התמחות ענפית, דוגמת M3, המאופיינים בתהליך הטמעה מהיר והחזר השקעה מוכח. בשנה האחרונה השקנו בישראל את גרסא 13 של M3, את כלי ה- Mashup המהפכני, מודול פיננסי מתקדם וכן את Infor Fashion PLM. בשנה הקרובה נמשיך ונקדם בישראל פתרונות חדשניים נוספים אשר יסייעו ללקוחותינו להשיג את מטרותיהם העסקיות, תוך אינטגרציה מלאה עם M3".

Infor עוד מדווחת על עליה דו ספרתית בהוצאות על מחקר ופיתוח בחציון הראשון של שנת הכספים 2015, בהשוואה לחציון הראשון של שנת 2014, ככל שהחברה ממשיכה להשקיע בחדשנות. Infor השיקה יותר מ- 400 מוצרים חדשים – 16 אלף שיפורים בשלוש השנים האחרונות. עם קרוב ל– 4,000 מפתחים מועסקים בחברה, חברת Infor הינה אחד מארגוני ההנדסה הגדולים בעולם בתחום הפתרונות העסקיים.

דילוג לתוכן