חברת HP משיקה פורטפוליו תקשורת מקיף

חברת HP משיקה פורטפוליו תקשורת מקיף, המספק פתרונות מקצה לקצה ומעמיד אלטרנטיבה מנצחת למוצרים האחרים הקיימים בשוק זה – באמצעות טכנולוגיה עדיפה, שמירה על הסביבה ועלויות תפעול ותחזוקה נמוכות במיוחדפורטפוליו HP Networking משלב את הטובות בטכנולוגיות HP ProCurve ו-3Com, ליצירת מארג תקשורת מתקדם בעל נתונים מובילים: מהירות כפולה, מחצית מצריכת האנרגיה ועלות בעלות כוללת (TCO) נמוכה ב-65% בהשוואה למתחרים.
עוד הכריזה HP, כי מרכז המחשוב החדש שלה יפעל כולו על טהרת מוצרי התקשורת מתוצרתה. בכך, תמחיש החברה את גמישות התשתיות ואת התאמתן לסביבות קריטיות.
לצד כך, הוצג הצוות המוביל של קבוצת התקשורת החדשה, ובראשו מריוס האס, סגן נשיא בכיר ומנהל קבוצת HP Networking. האס יהיה כפוף לדיויד דונטלי, סגן נשיא בכיר ומנהל חטיבת שרתים, אחסון ותקשורת בארגונים.
הפורטפוליו מהווה אבן פינה לאסטרטגיית התשתית האחודה והמשולבת HP Converged Infrastructure – אשר מאגדת שרתים, אחסון ותקשורת לכדי מאגרי משאבים וירטואליים, להרצה אופטימלית של השירותים העסקיים.
פורטפוליו HP Networking מאפשר ללקוחות להיפטר מציוד מיותר על ידי שילוב בין תקשורת קווית לתקשורת אלחוטית, תוך שמירה על אבטחה גבוהה מנקודת הקצה ועד הליבה. ממשק ניהול יחיד משמש להגדרה, פריסה ופיקוח על כלל רכיבי רשת, דבר המאפשר להפחית מורכבות, לאכוף מדיניות מרכזית, לצמצם את המרווח לטעויות אנוש וליצור חוויית משתמש אחידה בכל מדיות הגישה.
כל פתרונות התקשורת מבוססים על סטנדרטים ומותאמים לסביבות הומוגניות והטרוגניות גם יחד. ארבע משפחות המוצר בפורטפוליו מופצות ונתמכות על ידי רשת של 40,000 שותפים ברחבי העולם, בגיבוי של 5,000 מומחים ייעודיים וכ-14,000 אנשי מקצוע מוסמכים.
בפן האבטחה, הציגה HP את פורטפוליו HP Secure Advantage המורחב, שכולל כעת את טכנולוגיות  TippingPoint לאספקת הגנה פרואקטיבית מפני איומי האבטחה. הפתרונות החדשים מותאמים להטמעה מיידית ומגובים על ידי צוותי מחקר אבטחת הרשת המובילים של TippingPoint DVLabs, שמתמקדים באיתור וניתוח נקודות חולשה ברשתות וסביבות מחשוב.
מריוס האס מסר כי "לקוחות נדרשים להפחית את המורכבות, לתגבר את היעילות ולהשיג גמישות רבה יותר בסביבות התקשורת. פורטפוליו התקשורת המשולב של HP קורא תיגר על הסטטוס-קוו הקיים, ומציג טכנולוגיה חדשנית שמלכדת שרתים, אחסון ותקשורת. לגישה זו יתרונות כלכליים, והיא מסייעת ללקוחות לעמוד ביעדים העסקיים".

דילוג לתוכן