חברת HP מרכיבה את הנבחרת האיכותית הבאה

HP ישראל מתחילה בימים אלה באיתור 15 בוגרי אוניברסיטאות, שירכיבו את הנבחרת האיכותית הבאה במסגרת פרוייקט 2010 HP Universityלאחר שהשיקה בשנה שעברה לראשונה בישראל את פרויקט HP University, במסגרתו איתרה 17 בוגרים מצטיינים שעברו מסלול לימודים מיוחד בחברה ומועסקים בה כעת, חברת HP ישראל מעניקה לסטודנטים מצטיינים גם השנה, אפשרות חד-פעמית, להתקבל למשפחת הטכנולוגיה המתקדמת המובילה בעולם ובכך לדלג על ה"מסלול" הרגיל שעוברים רוב בוגרי האוניברסיטאות בישראל, הכולל דרך ארוכה להגיע לתפקיד משמעותי.
 
זאת, במסגרת יישום מקומי של פרויקט HP University 2010 , תכנית כלל עולמית, המיושמת זו השנה השנייה ברציפות. במסגרת הפרויקט, יתורו בכירי החברה במהלך החודשים הקרובים אחר מאות בוגרי אוניברסיטה מוכשרים מתחומי ההנדסה, כלכלה ומנהל עסקים ויזמנו אותם לסדרת מבחנים. 15 האיכותיים מבינהם ירכיבו את הנבחרת החדשה.
 
במסגרת פרויקטHP University 2010  יעברו האחרונים מסלול לימודי מיוחד, שנבנו על ידי ארגון הלמידה והפיתוח של HP העולמית תוך התאמה לשוק הישראלי. מדריכי מסלול הלימודים הם מנהלים בכירים ב-HP ישראל, זאת לאור החשיבות הרבה שהנהלת החברה מייחסת לתוכנית זו ולמחוייבות לבוגרים הצעירים משלב האיתור, דרך ההכשרה ועד לשימורם בחברה לשנים הבאות.
במהלך תקופת ההכשרה תעניק HP לתלמידים משכורת חודשית.
 
בסיום הקורס, יוחתמו הבוגרים על חוזה עבודה בחברה ויעסקו בתפקידים מגוונים כאשר במשך השנתיים הבאות הם יעבדו בצמוד לאנשי מכירות בכירים. בהמשך וכמו כל עובד אחר בHP , תוכל הנבחרת להתקדם ולפתח קריירה בתוך החברה. החברה מאפשרת לעובדי החברה להתנייד בין תפקידים בתוך החברה ובכך היא מאפשרת להם ללמוד נושאים חדשים, לצמוח ולהתקדם. ב- HP מונהגת מדיניות HP FIRST במסגרתה מודיעים לכלל העובדים בארגון על משרות שמתפנות ומעניקים להם את האפשרות להיות הראשונים שמתמודדים על אותה המשרה. 
 
גם השנה תזכה התוכנית למעקב צמוד של יהושע בקולה, מנכ"ל HP ישראל, שיפקח ויכוון את הליך פיתוח התכנים לקורס ואף ירצה בו. במסגרת ההכשרה, עוברים התלמידים קורס אינטנסיבי בן 8 שבועות, המתמקד בתחומי התוכן של עולם המכירות של HP .

דילוג לתוכן