חברת HP חושפת טאבלט עסקי חדש ה- HP ElitePad 900

ה-HP ElitePad הוא מחשב לוח דק וקל במיוחד המריץ את מערכת ההפעלה Microsoft® Windows 8. הוא מספק מאפיינים שעונים על דרישותיהם של מנהלי המחשוב בארגונים, ועיצוב שילהיב את העובדים. חברת HP השיקה היום את הטאבלט (מחשב לוח) HP ElitePad 900, המספק איזון בין יופי עיצובי לבין המאפיינים והתמיכה הנדרשים לתאגידים גדולים.
הטאבלט החדש תוכנן במיוחד לשימושם של ארגונים עסקיים, גופי ממשלה, מוסדות בריאות ורשתות קמעונות, וכולל לראשונה את סביבת HP ElitePad Smart Jackets, הכוללת מגוון תוספים שמוסיפים אפשרויות קישוריות משופרות וחיי סוללה ארוכים יותר. כמו כן, הטאבלט כולל תוספי תוכנה (add-ons) להתאמת המחשב לשימושים מיוחדים.

 
ה-HP ElitePad הוא מחשב לוח דק וקל במיוחד המריץ את מערכת ההפעלה Microsoft® Windows 8. הוא מספק מאפיינים שעונים על דרישותיהם של מנהלי המחשוב בארגונים, ועיצוב שילהיב את העובדים. המחשב מאפשר לאנשי המחשוב בארגונים יכולת מלאה להתקין מגוון יישומים ולהתאים את הגדרות המערכת לצרכים, וזאת בנוסף למאפייני האבטחה וליכולות הניהול שקיימות כבר בכל מחשבי ה-PC מסדרת HP Elite.
הטאבלט HP Elitepad עבר יותר מ-115,000 שעות בדיקה מקיפה במערכת הדיאגנוסטיקה של HP, כדי שביטחון המשמשים יהיה מובנה בתוך המערכת.
"ארגונים רבים שמחליטים לרכוש מחשוב נייד נאלצים להתפשר בין עיצוב ליכולות," אמר גרוולד ואן דר חייפ (van der Gijp), מנהל מוצרים עסקיים ביחידת המחשוב האישי של HP EMEA. "ה-HP ElitePad משלב בין עיצוב מסוגנן ל בין חוויית המשתמש שדורשים לקוחות עסקיים, ויש בו את המאפיינים שאנשי המחשוב בארגון דורשים. ה-HP ElitePad מראה שהמשתמשים יכולים ליהנות מכל העולמות."
הטאבלט שנוצר לעסקים
העיצוב הארגונומי מאפשר אחיזת יד נוחה ב-HP ElitePad. לטאבלט מסך 25.7 ס"מ (10.1 אינץ'), משקלו 680 גרם בלבד ועוביו רק 9.2 מ"מ. יחס רוחב-גובה מסך של 10:16 מגדיל את שטח התצוגה ומתאים במיוחד לצפייה ביישומים עסקיים מקובלים וכן בתוכן וידאו. כחלק מהדיוק בעיצוב ובהרכבה, ששם דגש על ההתאמה לשימושים השונים ועל הגימור האיכותי, ה-HP ElitePad  בנוי מחומרים איכותיים שגם מוסיפים לעיצוב, כמו חלקי אלומיניום בחריטת CNC וזכוכית Corning® Gorilla® Glass 2.
בלב הטאבלט מעבדי Intel® mobile מהדור הבא, שהופכים את ה-HP ElitePad למחשב PC לעובדים בתנועה, וזאת לרבות תאימות Intel x86 לתמיכה ביישומים עסקיים ותיקים. המחשב מותאם במיוחד לעבודה עם Windows 8, והוא תומך בקלט ממסך המגע, עט אלקטרוני וקול אנושי. ה-HP ElitePad גם יעיל בצריכת החשמל ובעל ממשק נוח המבוסס על ממשקי סמארטפון אך עם התאימות שמאפשרת להריץ יישומי חלונות ותיקים, וכן יכולת לשלבו במהירות בסביבת המחשוב הקיימת.
סביבת המחשוב הייחודית HP Smart Jackets והאביזרים הנוספים שתוכננו במיוחד עבור ה-HP ElitePad מעצימים את הפוטנציאל במחשב הטאבלט והופכים אותו לפתרון עסקי טוטאלי:
·      HP ElitePad Productivity Jacket – כולל מקלדת אינטגראלית, שקעי קישוריות, קורא כרטיסי SD וזוויות צפייה מתכווננות ליצירת חוויית מחשוב עשירה.
·      HP ElitePad Expansion Jacket – מוסיפה קישוריות USB, HDMI ועוד כדי שניתן יהיה לעשות יותר בתנועה. שילוב סוללת HP ElitePad Jacket האופציונאלית בחבילה מאפשר חיי סוללה ארוכים יותר.
·      HP ElitePad rugged Jacket – חבילה המספקת הגנה נוספת באמצעות HP ElitePad Docking Station – מספקת חוויית שימוש שולחני ברמה גבוהה, עם מקלדת ומסך מותאמים וכן טוענת את הטאבלט. אפשרות נוספת היא להפוך את מסך הטאבלט למסך משני, ובכך לאפשר ביצוע נוח יותר של מספר מטלות במקביל.
·      HP Executive Tablet Pen – מאפשר ללקוחות לכתוב מסרים ופתקים בכתב היד שלהם ישירות על המסך ואז ולהמיר לטקסט מוקלד לשימוש ביישומים אחרים.

מגוון כלים לעבודה תוך כדי תנועה או למשחק
לטאבלט HP ElitePad מצלמת וידאו קדמית ברזולוציית 1080p ומצלמה אחורית ברזולוציה 8 מגה-פיקסל עם מבזק (פלאש) LED ובתוספת תוכנית CyberLink YouCam המסייעת למשתמשים לקיים שיחות וידאו, ליצור סרטוני ווב באיכות HD או לצלם סרטוני הדרכה ללא עלויות ההפקה הגבוהות.
המשתמשים יכולים להדפיס בקלות מה-HP ElitePad ישירות לכל מדפסת HP בעלת יכולות ePrit או למדפסות רשת של HP ללא צורך בהורדת מנהלי התקנים (דרייברים). תוכנת HP ePrint מאפשרת למשתמשים להדפיס מרחוק ביותר מ-24,000 מיקומים ציבוריים כגון בתי מלון ורשתות ציוד משרדי. ה-HP ElitePad יכול גם לסייע לחברים בקבוצות עבודה קטנות לתקשר ביניהם בעזרת HP Wireless Hotspot, שהיא תוכנה שולחנית המאפשרת למשתמשים לחלוק בקישור אחד לאינטרנט וברוחב הפס ברשת.
התוכנות הנוספות להעצמת חוויית המשתמש כוללות את חבילת CyberLink Media, המאפשרת ליצור תוכן שמע ווידאו ולארגן אותו, וזאת בעזרת אותו ממשק משתמש נוח שקיים ביישומי PC אחרים של HP. בנוסף, המשתמשים יכולים להקליט תוכן באמצעות מיקרופון סטריאו ולהאזין לו באמצעות שקע אוזניות המספק איכות עשירה באמצעות SRS Audio.
יישום Evernote מקל על ניהול המידע, לרבות אפשרות לשמירה מאורגנת של סוגי מידע מגוונים, סנכרון שלהם בין התקנים שונים, וחיפוש מהיר של פריטי מידע. תוכנת Skitch שמקלה על השיתוף עם עמיתים באמצעות סימון גרפי והוספת כותרות לתמונות.
ניהול, פריסה ואבטחה בסביבת מחשוב ארגונית
ה-HP ElitePad נמכר עם אחריות מוגבלת לשלוש שנים ותמיכה של HP Global Series Support, כדי לעמוד בציפיות של כל מנהלי המחשוב בארגונים. ניתן להתקין על ה-HP ElitePad שירותים אופציונאליים וייחודיים שיאפשרו ללקוחות לגשת לפאנל, לסוללה, ללוח האם ולמארז ה-unibody, ובכך להפחית השבתות מערכת ולשמור על הנתונים הרגישים שעל המכשירים בתוך הארגון.
בנוסף, ארגונים יעריכו את ההגנה המעולה לנתונים, מכשירים וזהות המשתמשים שמעניקה HP Client Security, הכולל HP BIOS Protection, Security Manager והצפנת HP Drive Encryption. בין מאפייני האבטחה הנוספים נכללים Device Access Manager, Computerance ו-Sparekey.
הפיתוח והתמיכה השוטפת קלים הודות לתאימות x86 ותמיכה בפתרונות HP Client Management. חבילת LANDest Management Suite גם מגבירה את האבטחה ומקלה על ניהול תהליכים אלו באמצעות תהליכים ייחודיים שמאתרים מידע ומגינים עליו בעת אובדן מכשיר, ומשתמש מרחוק במידע שבכרטיס ה-SIM לצורך הפעלת ערוץ WWAN, ואוכף מדיניות על בסיס מיקום גיאוגרפי שמאפשר נעילה מרחוק, מחיקה מלאה או מחיקה סלקטיבית של נתונים.
זמינות: ה-HP ElitePad 900 צפוי להיות זמין בינואר 2013.

דילוג לתוכן