חברת Hispano-Suiza בחרה בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס עבור מערכות התמסורות המכאניות שלה למטוסים

פתרון התעשייה הייעודי Co-Design to Target ירחיב את שיתוף הפעולה בפרויקטים של החברה ויגביר את היעילות התפעולית בין אתרים ועם שותפים חיצוניים

 

דאסו סיסטמס (Dassault Systèmes), חברת ה-3DEXPERIENCE, הודיעה לאחרונה כי המומחית העולמית בתחום מערכות תמסורת מכאניות עבור מנועי מטוסים, Hispano-Suiza, שהינה חלק מקבוצת ההיי טק Safran, המובילה את תעשיית הביטחון, התעופה והחלל, בחרה בפלטפורמת 3DEXPERIENCE כדי לשפר את יעילות תוכניות התכנון וההנדסה שלה.

 

אלפי מערכות התמסורת של Hispano-Suizaסייעו בהפעלת מעל ל-850 מיליון שעות טיסה ברחבי העולם. עם אתרים בצרפת ופולין, ומיזם משותף עם רולס רויס שהושק ב-2015, מחפשת החברה להגדיל את יעילות תוכניות הייצור שלה באמצעות שליטה טובה יותר בנתונים אשר מנוהלים על ידי כלים שונים.

 

בעזרת פתרון התעשייה הייעודי Co-Design to Target של דאסו סיסטמס, המבוסס על פלטפורמת 3DEXPERIENCE, לחברת Hispano-Suiza יש כעת סביבה דיגיטלית פתוחה, לכל רוחב הארגון, אשר משפרת את שיתוף הפעולה והביצועים התפעוליים בתכנון, עיצוב והנדסה של מערכות התמסורת המכניות. פתרון Co-Design to Target יחליף את הפתרונות מבוזרים שהיו קיימים בארגון בעבר, בפלטפורמה אחידה, באופן שיאפשר לחברה להסתמך על שדרה מרכזית אחת, דיגיטלית ומאוחדת, לניהול כל הנתונים והתהליכים החוצים חטיבות שונות בחברה, ומתמשכים עד לחברות בת ולשותפים. הפלטפורמה מספקת כעת גישה בזמן אמת לנתונים מעודכנים אודות מוצרים וחלקי מטוס. נתונים אלו כוללים הגדרות, תיעוד, נתוני תלת מימד, שינויים, רגולצייה, Reach, וכן יכולות איתור מידע, המבטיחים איכות נתונים והפחתת סיכון לטעויות.

 

"פלטפורמת 3DEXPERIECNE מאפשרת לנו לנהל תהליכים ומידע תוך רמה גבוהה של שיתוף פעולה", אמרה הלן מורו-לירוי, מנכ"ליתHispano-Suiza. "הצוותים שלנו יכולים לאחזר במהירות נכסים אינטלקטואליים, להשתמש בהם ולעשות שימוש חוזר, בכל זמן במהלך מחזור חיי המוצר. כך, נוכל להימנע מהפתעות בעקבות שינויים בהגדרות המוצר הודות לגישה למידע העדכני ביותר בזמן אמת. עם יכולות אלה, אנו יכולים לשפר תהליכים ולהבטיח כי כל הקשרים בין נתונים מתבססים על שיתוף פעולה בין תחומים שונים".

 

"אנו בטוחים כי Hispano-Suiza, שהאינטגרציה בין המערכות השונות שלה מטופלת על ידי השותף שלנו Accenture, תרוויח במהירות מהצעדים הראשונים שהיא עושה בעולם של המשכיות דיגיטלית, עם יכולת משופרת לספק תכניות מוצלחות", אמר פיליפ פרוסטייר, סגן נשיא לפעילות גלובלית, דאסו סיסטמס. "חברות בכל הגדלים מכירות ביתרונות של מעבר  מניהול מבוסס קבצים אל חוויה של פלטפורמה עסקית אחידה. Co-Design to Target מספק את אותו מקור אחיד, אמין ומאובטח, המקל על החלפת מידע בתוך ובין כל תחום בפעילות התכנון, ההנדסה והייצור של החברה".

דילוג לתוכן