חברת F5 תספק פתרונות גישה מאובטחת (SSL VPN) למשתמשי אנדרואיד

מוצר ה- SSL VPN של החברה יהיה הראשון מסוגו בתעשייה לתמוך בגרסאות המתקדמות של מערכת ההפעלה הסלולאריתחברת F5, מובילה גלובלית בתחום ה- Application Delivery Networking, הודיעה כי מוצר אבטחת הגישה שלה, BIG-IP Edge Client הינו הראשון מסוגו בתעשייה אשר מסוגל לספק פתרונות גישה מאובטחת ברשת וירטואלית (SSL VPN) המספקים חבילת אבטחת מידע מקיפה למכשירים סלולאריים הפועלים בגרסה 4 ומעלה (Ice Cream Sandwich) של מערכת ההפעלה הפופולארית אנדרואיד. המוצר של F5, אשר ניתן להורדה בחינם, תורם להגברת השימושיות במכשירים על ידי מתן גישה מהירה יותר של המשתמש למשאבים ארגוניים, בתקשורת מאובטחת.
בנוסף, פיתחה F5 גרסה מיוחדת של מוצר אבטחת הגישה למכשירים פרוצים ("rooted"), אשר יכולה לסייע לאנשי IT לספק תמיכה גם למשתמשי גרסאות מוקדמות יותר של אנדרואיד, או לצרכי בדיקות. הלקוחות יזכו לתמיכה מלאה דרך פורטל ייעודי אששר מספק גישה מנוהלת ליישומים ארגוניים כדוגמת SharePoint, wikis ואתרי אינטרנט.
"כחברה מובילה בשוק ה – SSL VPN, לקוחות פונים אלינו על מנת לקבל פתרונות לצרכי ה-IT המשתנים שלהם", אמר מארק וונדמקאמפ (Mark Vondemkamp), מנהל תחום ניהול מוצרים ב- F5. "הדרישה של המשתמשים לתמיכה בגרסאות המתקדמות ביותר של הטלפונים הסלולאריים החכמים והטאבלטים היא דוגמא טובה לכך. המוצר החדש ופורטל התמיכה שלו יספקו למשתמשים גישה מאובטחת, נוחה ומהירה למשאבים הארגוניים מתוך מכשירים ארגוניים ואישיים לפי בחירתם. הפתרונות של F5 מספקים מענה לפלטפורמות המובילות – אנדרואיד, לינוקס ו- iOS של אפל וכך מאפשרים גישה גמישה המעצימה את המשתמשים מבלי לוותר על יכולות מחלקת ה-IT לנהל יישומים ותשתיות ארגוניות".
פתרונות אבטחת הגישה של F5 לאנדרואיד ניתנים להורדה בחינם מה- Android Market.

דילוג לתוכן