חברת F5 משיקה פתרונות מקיפים לאבטחת יישומים לכלכלה הדיגיטלית

F5 מכריזה על פתרונות מקיפים לאבטחת יישומים המותאמים לכלכלה הדיגיטלית
פתרונות חדשים מספקים ללקוחות את ההגנה והמודיעין הדרושים על מנת לשמור על אבטחת יישומים ומידע של משתמשים
F5 Networks (NASDAQ: FFIV) הכריזה על פורטפוליו של פתרונות אבטחת מידע חדשים, המספקים רמה חדשה של נראות ושליטה בנוף האיומים המשתנה תמידית.
החברה חשפה פרטים אודות Security Incident Response Team™ (צוות תגובה לאירועי אבטחה) מוגבר ואנליזה בחוד החנית הטכנולוגית באמצעות השקה פורמלית של F5 Labs™ (מעבדות F5).
הצעד הגיע בעקבות הדאגות הגוברות בנוגע לפרטיות ואבטחה, שהביאו לגידול בתעבורת המידע המוצפן, אשר צפוי השנה לייצג 70% מכל תעבורת המידע באינטרנט על פי ה- TLS Telemetry Report1 לשנת 2016. הצעד הינו גם בעקבות דוח State of the Application Delivery report2, אשר בפעם הראשונה הדגיש כי מהירות וזמינות הפכו לבעלי עדיפות משנית ללקוחות לעומת ההגנה הכוללת על היישומים.

"הגנה על לקוחות ומידע כיום דורשת הבנה מעמיקה בתעבורת יישומים והתנהגות משתמשים. ככל שהתעבורה המוצפנת ב- SSL רבה יותר, כך גם כלי האבטחה הופכים עיוורים ובלתי אפקטיביים בזיהוי נוזקות ותוכנות זדוניות בתוך תעבורת ה- SSL," אמר ראיין קירני, סמנכ"ל טכנולוגיות ב- F5 Networks. "חיוני כי ארגונים ישיגו שילוב של מודיעין איומים חכם, אסטרטגיות תגובה ובקרות כניסה פשוטות ליישומים ומידע. הפתרונות, היכולות והשירותים החדשים שלנו תוכננו על מנת לענות על ההשפעה שיש לאיומים חדשים ועל השינויים בגבולות תעשיית ה- IT".

התוספת החדשה להצעות F5 בתחום אבטחת המידע כוללת:
קו פתרונות אבטחת המידע Herculon™
מגוון פתרונות Herculon™ מאפשר למנהלי אבטחת המידע לפרוס פתרונות במהירות מבלי להתעכב בשל מכשולים ואיומי אבטחה, וזאת באמצעות שילוב ייחודי בין הצעות אבטחת המידע העצמאיות של F5 לבין חומרה ממוקדת מטרה וחווית משתמש פשוטה.
שתי הכניסות הראשונות לפורטפוליו של Herculon כוללות:
• Herculon SSL Orchestrator™ (מתזמר SSL) מספק הבחנה טובה יותר בפערים שנוצרים בנראות בשל השימוש הגובר בהצפנה למידע ביישומים. הפתרון בחומרה של F5 ל- SSL/TLS משפר ביצועים על ידי אספקת יכולות קריפטוגרפיה מתקדמות, שרשור שירותים דינמיים ומודעי-תוכן ואינטגרציות מקומיות.
• Herculon DDoS Hybrid Defender™ מספק ללקוחות הגנה רב-שכבתית כנגד התקפות DDoS. השילוב של זמן התגובה משופר עם גישה היברידית זאת, מספק כיסוי DDoS מקיף באמצעות אנליזה התנהגותית, תגובה להתקפות תוך פחות משניה ונראות של התקפות מתוחכמות בשכבת היישומים.

אבטחת יישומים מבוססת ענן: Silverline® WAF Express™

F5 משיקה שירות חדש בעל יכולות קינפוג עצמאיות אשר מתבסס על יתרונות פלטפורמת הענן Silverline. לקוחות יכולים לבחור בקלות אילו שרותי WAF ליישומים ניתן ליישם, בעוד F5 מנהלת את מדיניות אבטחה מאחורי הקלעים על מנת להגן על יישומים מטווח רחב של איומים, כולל התקפות OWASP, בוטים ועוד. במודל זה, מומחי ה- Security Operations Center של F5 מתערבים ושומרים על מדיניות, כולל ניטור, התמודדות עם התקפות כנגד יישומים ואנליזה ליישומים המתארחים בענן הפרטי או הציבורי, וכמו גם בדטה סנטר.

Security Incident Response Team™
ה- Security Incident Response Team™ (SIRT™- צוות התגובה לאירועי אבטחה) תוכנן על מנת לזהות איומים ולספק תגובה מידית על מנת להתמודד ולנטרל פעילות פוגענית פוטנציאלית ולהגן על תפעול העסק. הצוות מרחיב את פורטפוליו הפתרונות של F5 עם תוספת ניטור, אנליזה, דוחות שלאחר אירוע ו- best practices מומלצים על מנת להגיב באפקטיביות לניסיונות פשעי סייבר ולסייע להבטיח את אבטחתם וחיבורם של אתרי אינטרנט, יישומים ומשתמשים. השירות זמין לכל לקוחות אבטחת המידע של F5 לאורך כל מחזור החיים של פתרון האבטחה.

F5 Labs™ (מעבדות F5)
F5 הרחיבה ומתגה מחדש את יכולות האנליזה שלה על ידי גיוס מומחי וחוקרי תעשייה נוספים, על מנת לאסוף מודיעין איומים גלובלי שהוא בחוד החנית הטכנולוגית, לנתח איומי יישומים ולפרסם ממצאים. מעבדות F5 מספקות פלטפורמה שקופה יותר שמאפשרת לדון בסוגיות אבטחת מידע המשפיעות על התעשייה הרחבה יותר של ה- IT, עם תובנות ספציפיות ממייק קונברטינו מ- F5, וכמו גם מסמנכ"לי אבטחת מידע אחרים ושותפים. מעבדות F5 גם מאפשרות לשלב מודיעין איומים ולמידה בתוך מפת הדרכים של החברה, לצד חידושים מותאמים אישית דרך הטכנולוגיות המתוכנתות של F5 וקהילת DevCentral.

###

1https://f5.com/labs/articles/threat-intelligence/ssl-tls/the-2016-tls-telemetry-report-24674?utm_source=F5labPR
2https://f5.com/about-us/news/the-state-of-application-delivery

 

זמינות
פתרונות Herculon של F5, Silverline WAF Express, Security Operations Centre ו- Security Incident Response Team זמינים כעת. צרו קשר עם מטה F5 המקומי למידע נוסף על פתרונות ושירותים בכל מדינה. למידע אודות F5 Labs למחקר ואנליזה בקרו ב: f5.com/labs.

דילוג לתוכן