חברת F5 מציגה פתרונות חדשים לאבטחת יישומים, ניהול ותזמון

יכולות מתקדמות לתכנות שירותים מבטיחות פריסה גמישה, שליטה מבוססת מדיניות ותמיכה בענן היברידי

F5 Networks (NASDAQ: FFIV) מכריזה על פתרונות מבוססי תוכנה אשר מאפשרים ללקוחות לבצע אינטגרציה חלקה בין שרותי זמינות ואבטחת מידע, לפשט ניהול התקנים ולתזמר בצורה טובה יותר את תשתית ה- IT. על מנת לצמצם עלויות ולהגביר יעילות, ארגונים מתפתחים לעבר מודל תשתית דינמי יותר, המשלב רכיבים פיזיים, וירטואליים וענניים. F5 תומכת בשינוי זה עם פתרונות חדשניים, רב-תכליתיים, אשר מספקים ללקוחות את היכולת לנצל את התועלות השל הדטה-סנטר המסורתי, הענן והארכיטקטורות ההיברידיות.

F5 מציגה:
• BIG-IP® 12.1 – פתרון תוכנה המספק שרותי יישומים מובילים עם אינטגרציה לענן הציבורי ונהלי אבטחה מתוחכמים לסביבות on-premises וענן היברידי.

• BIG-IQ® Centralized Management 5.0 – מספק ניהול מורחב לפורטפוליו הפתרונות של BIG-IP עם יתרונות משמעותיים של התאמה וביצועים.

• iWorkflow™ 2.0 – מאפשר תזמור של שרותי F5 עם פתרונות ממוקדי SDN דוגמת Cisco ACI ו- VMware NSX, וכמו גם פריסה רציפה, תוך שימוש בכלי DevOps מספקים דוגמת Ansible, Chef ו- Puppet.

"על מנת לעמוד בדרישות של לקוחות, ביצענו השקעות משמעותיות באבטחה, ניהול ותזמור, וכן בתוכנה עשירה ביכולות אשר תומכת בספינת הדגל שלנו – קו הפתרונות של BIG-IP," אמר קארל טריאבס, סגן נשיא בכיר לפיתוח מוצר וסמנכ"ל טכנולוגיות ב- F5. "אנו רואים עדיפות עליונה במתן היכולת לארגונים לבצע אינטגרציה בין F5 לבין ספקים ופתרונות דוגמת AWS, Azure, Cisco ו- VMware. יחד עם זאת, אנו גם מתכוונים להבטיח כי הצעותינו יתמכו באלו המשתמשים בטכנולוגיות קוד פתוח דוגמת OpenStack ותשתיות גמישות מחברות ש'נולדו בתוך הענן'".
"ככל ששירותי ומשאבי היישומים מוטמעים בסביבות מגוונות יותר ויותר, נחוצה היכולת לאחד פונקציונאליות בקלות ולאכוף סמכויות בכל הצעות הספקים," אמר בראד קייסמור, מנהל מחקר לרשתות דטה סנטר ב- IDC. "באופן דומה, על מנת שארגון יצליח עם SDN מרובה ספקים ופריסות בענן, מערכות המידע בארגון צריכות לתפור ביצועים את הביצועים ולתזמר שירותים בצורה תכניתית".

זמינות
BIG-IP® 12.1, BIG-IQ® Centralized Management 5.0 ו- iWorkflow™ 2.0 יהיו זמינים ברבעון השני של שנת 2016. צרו קשר עם מטה F5 המקומי למידע נוסף אודות פתרונות ושירותים באזורך.
מקורות נוספים:
• Management ≠ Orchestration – F5 Blog Post

• iWorkflow Materials from F5’s DevCentral Community

• F5 Cloud Solutions

• F5 Security Solutions

דילוג לתוכן