חברת F5 מספקת שרותי יישומים בענן ללא פשרות

פתרונות חדשים מקדמים פריסות יישומים בענן הפרטי, הציבורי וההיברידי; שותפות עם Equinix משפרת גמישות השירותים וביצועיהם דרך גישה ישירה ופרטית לתשתית הענן
F5 Networks (NASDAQ: FFIV), חשפה היום סדרת פתרונות וחידושים שתוכננה עבור לקוחות הזקוקים לשירותי יישומים עשירים ועקביים עבור פריסות יישומים בענן הפרטי, הציבורי וההיברידי. בנוסף, F5 מכריזה על פתרונות משולבים של החברה עם Equinix Cloud Exchange ו- Performance Hub אשר מאפשרים לארגונים לפרוס יישומים קריטיים לעסק בתשתיות ציבוריות מרובות בענן, עם אבטחת מידע, זמינות וביצועים מובילים.
בשעה שעסקים הופכים לארגונים דיגיטליים, היישומים והשירותים המשויכים להם הופכים חיוניים לבידול התחרותי שלהם. F5 מביאה פתרונות המאפשרים למערכות המידע השונות אינטגרציה טובה יותר עם נהלי DevOps, פיתוח Agile ומשאבי ענן. F5 נמצאת בעמדה ייחודית, בצומת שבין שרותי היישומים בענן ובדטה סנטר, דבר שמאפשר ללקוחות לאמץ תשתיות מודרניות מבלי לוותר על אבטחת מידע ושליטה.
"כלכלה דיגיטלית משמעותה פריסה קלה של יישומים ושירותים, חיכוך נמוך ויכולת גידול מהירה, אשר מסייעים לארגונים להתקדם לעבר הזדמנויות חדשות בשוק," אמר ראיין קירני, סגן נשיא בכיר לפיתוח מוצר וסמנכ"ל טכנולוגיות ב- F5. "רק F5 מספקת חומרה ותוכנה ניתנים לתכנות ועשירים ביכולות אשר מאחדים את אספקת היישומים בדטה סנטר ובסביבות הענן, כולל container ו- microservices. הפתרונות שלנו מצמצמים את זמן הפריסה באמצעות אינטגרציות רבות ערך, יכולות תזמור מקומיות ופתרונות עם שותפים, דוגמת ההצעות שלנו ל- colocation עם Equinix".
קיימים יתרונות משמעותיים בהגירה של workflows של מערכות המידע לענן, אבל היא עלולה להציב גם עומס עבודה של ניהול, אבטחת מידע ופונקציות תפעול. בזמן שארגונים מפתחים את המודלים העסקיים שלהם, הם נמצאים תחת אתגר לספק שיפורים בשירותים על מנת שיוכלו לעמוד בדרישות הדינמיות של מספר משתמשים הולך ועולה, יישומים ונפחי העברה. בשעה שבה ארגונים עובדים במסלולים שונים בענן, F5 מציגה טכנולוגיות המגשרות על מערכות מידע מבוססות ומודלים ענניים של תשתית.
• קו BIG-IP® iSeries™ של בקרי אספקת יישומים במודל "חומרה-מבוססת-תוכנה".
• פתרונות בשותפות עם Equinix לשירותי אספקת יישומים בסביבות הכוללות מספר אתרים (colocation).
• פרוקסי במשקל נמוך וטכנולוגיות קישור המעודדים פריסות בענן ובענן ההיברידי.

F5 תמשיך להרחיב את פורטפוליו התוכנה הגמיש שלה עם פתרונות פשוטים לשימוש ולאינטגרציה עם כלי ניהול ותזמור. טכנולוגיות אלו מעניקות ללקוחות גישה גמישה יותר לפריסת יישומים ואפשרות לנצל בצורה טובה יותר את יתרונות הענן.

זמינותפלטפורמות BIG-IP זמינות כעת. הצעות מ-F5 ו- Equinix, יחד עם פרטי השותפות, זמינים כעת. אנא צרו קשר עם מטה F5 המקומי למידע נוסף.
זמינות לטכנולוגיות Application Services Proxy, Container Connector ו- Application Connector של F5 יוכרזו במועד מאוחר יותר.

דילוג לתוכן