חברת F5 מסייעת ללקוחותיה במעבר חלק ל- IPv6

פתרונות חדשים של החברה למעבר מגרסה 4 של כתובות IP לגרסה 6 הודגמו בתערוכת Interop בארה"ב חברת F5, מובילה עולמית בתחום ה- Application Delivery Networking הכריזה על פתרונות חדשים בתחום המעבר מגרסה 4 לגרסה 6 של כתובות IP (IPv4 ל- IPv6). הפתרונות החדשים יסייעו לארגונים לבצע את המעבר המורכב, בעת בה מאגר כתובות
ה-IP בגרסתן הנוכחית (גרסה 4) הולך ומדלדל במהירות. החברה מציגה את הפתרונות החדשים, על גבי פלטפורמת ה- BIG-IP, במרכז תפעול הרשתות (NOC) של תערוכת
ה- Interop המתקיימת בימים אלה בניו-יורק, ארה"ב. הפתרונות המוצגים בתערוכה יספקו חיבוריות IPv6 ליישומים מרכזיים, לטובת המציגים והמבקרים בתערוכה.
 
כל מכשיר קצה המחובר לרשת האינטרנט נזקק לכתובת אינטרנט (כתובת IP), אולם מאגר הכתובות בגרסתו הנוכחית, IPv4, אינו מכיל מספיק כתובות ביחס לכמות המכשירים המחוברים לאינטרנט ההולכת וגדלה כיום. לגרסת ה- IPv6 כתובות למכביר, אך היא אינה תואמת ל- IPv4 ולכן ארגונים ברחבי העולם חייבים לבצע מעבר ל- IPv6 כדי להבטיח שהשירותים מבוססי-האינטרנט שהם מציעים ללקוחותיהם יוכלו להיות זמינים לכלל משתמשי הרשת.
 
"אנו מבחינים בארגונים רבים אשר מתאמצים להתאים את אתרי האינטרנט שלהם המופנים לציבור לגרסת IPv6, על מנת שיוכלו לספק שירותים אמינים למכשירים תומכי IPv6 ושיתאמו לדרישות הרגולטוריות החדשות הלוקחות בחשבון את מאגר כתובות ה- IPv4 ההולך ונגמר", אמר איאן ג'ונס (Ian Jones), סמנכ"ל שירותי יעוץ מקצועיים ב-F5. "מרבית הלקוחות אינם מרגישים שיש להם מספיק ידע והבנה של ה- IPv6 בתוך הארגון ולכן מהססים לבצע את המעבר ל- IPv6 ללא קבלת עזרה חיצונית. הפתרונות החדשים והייעוץ שלנו יספק תמיכה מלאה וסיוע מקיף ללקוחות המבקשים לבצע מעבר זה מהר ככל האפשר ובאופן החלק ביותר, עם התאמה לדרישות הספציפיות שלהם".
 
מוצר איזון העומסים BIG-IP LTM של F5 מספק ללקוחות שיטה חלקה ושקופה לביצוע מיגרציה מלאה ל- IPv6 ללא הצורך בשדרוג כלל הרשת והיישומים בבת אחת. שירותי הייעוץ מסייעים ללקוחות לעבור לגרסה החדשה במספר שלבים, לפי בחירתם: העברת התשתית הפנימית מ- IPv6 ל- IPv6, תמיכה מלאה בשתי השיטות יחדיו או המשך תמיכה ביישומי לגאסי הפועלים על IPv4. השירותים המקצועיים כוללים סקירה של הארכיטקטורה, חיבוריות בסיס, קונפיגורציה של ה- gateway והעברת ידע.
 
 
 

דילוג לתוכן