חברת F5 יוצאת בתוכנית ייחודית לרישוי תוכנות בענן

תוכנית הרישוי של F5 מספקת את הפתרון המלא הראשון בתעשייה להעברת יישומים בענןחברת F5, מובילה גלובלית בתחום ה- Application Delivery Networking הודיעה על תוכנית גלובלית חדשה לרישוי תוכנות בענן, אשר פותחה במיוחד לספקי שירותי תשתית-לפי-דרישה (IaaS) בענן. התוכנית החדשה מאפשרת לספקים, ללקוחות ולשותפים ליהנות מיתרונות ה- IaaS בענן ומהווה את הפתרון המלא הראשון בתעשייה להעברת יישומים (ADN) בענן, הודות לשילוב פתרונות ייחודיים מפלטפורמת הדגל של F5 – BIG IP.
ארגונים גדולים העוברים למודל מחשוב ענן ניצבים בפני אתגרים ומתמודדים על יתרונות וחסרונות. ספקי מחשוב ענן לרוב דורשים מה-IT לוותר על שליטה או ליצור סביבת ניהול ייחודית ליישומים המופעלים בחוץ. דרישה זו גורמת לחיכוכים בין הספקים לארגונים על השליטה ועד כה נדרשו הספקים לרכוש תשתית מתאימה כדי לענות על דרישות הלקוחות ולתמוך בהם.
התוכנית החדשה של F5  באה לפתור בעיות אלה על ידי תכנון ארכיטקטורה מאוחדת לעננים ציבוריים ופרטיים כאחד, הפועלים בגרסאות וירטואליות, על גבי פלטפורמת
ה- BIG-IP. כעת יכולה F5 להציע פתרונות העברת יישומים מתקדמים במודל חיוב שירות. שירות זה מאפשר לארגונים גדולים למנף את תשתיות ה-IT המתקדמות שלהם, המצויות בענן הפרטי שלהם, ובה בעת לתת לספק ה- IaaS בענןאת היכולת לנהל בצורה טובה יותר את העבודה.
"תוכנית הרישוי החדשה לענן של F5 מביאה את העוצמה של פתרונות העברת היישומים שלנו לענן באמצעות מודל חיוב גמיש ונוח, המחייב את הלקוח לפי דרישת השירות", אמר ג'ייסון נידהאם (Jason Needham), מנהל בכיר בתחום ניהול המוצרים בחברת F5. "ספקי מחשוב ענן יכולים לצאת נשכרים מהשתתפות בתוכנית החדשה, כיוון שהם יוכלו להציע הצעות ייחודיות ללקוחותיהם ולשפר את רמת הרווחיות שלהם".   

דילוג לתוכן