חברת F5 הכריזה על שני יישומים חדשים ללקוחות אפל

היישומים החינמיים מאפשרים גישה מאובטחת ומהירה למערכות מיחשוב ארגוניות עבור משתמשי אייפד, אייפון ואייפוד טאץ'חברת F5, מובילה גלובלית בתחום ה- Application Delivery Networking, הכריזה היום על שני יישומים חדשים למוצרי חברת אפל – BIG-IP Edge Client ו- BIG-IP Edge Portal. המוצרים ניתנים להורדה בחינם מחנות האפליקציות של אפל (App Store). יישומים אלה מעניקים לבעלי אייפד, אייפון ואייפוד טאץ' את היכולת להתחבר בצורה נוחה, מאובטחת ומהירה ליישומים ארגוניים, תוך מתן אפשרות לצוותי IT לתמוך במכשירים ארגוניים ופרטיים של העובדים.

"ככל שמוצרי אפל – אייפד, אייפון ואייפוד טאץ' נעשים פופולאריים יותר בקרב ארגונים, כך עולה הצורך של מחלקות ה-IT לתמוך במוצרים אלה, על מנת שהעובדים יישארו מחוברים למערכות הארגוניות", אמר אריק גיזה (Erik Giesa), סמנכ"ל ניהול ושיווק מוצרים ב-F5. "הצורך של מנהלי IT לאפשר גישה למערכות הארגוניות ולעודד פרודוקטיביות מבלי לסכן את אבטחת הארגון הניעה את F5 לפתח יישומי אבטחה למערכות מבוססות מערכת הפעלה של אפל. גישה זו מאפשרת גישה חלקה ליישומים ארגוניים עליה יכולים לסמוך גם המשתמשים וגם מחלקות ה-IT".

היישומים החדשים פועלים במשותף עם מוצרי ה- BIG-IP Access Policy Manager, ה- BIG-IP Edge Gateway וה- FirePass של F5 בכדי לרכז את השליטה על הגישה ליישומים עבור משתמשי אפל. פתרונות משולבים אלה מאפשרים לארגונים לספק גישה מאובטחת מרחוק לעובדים, שותפים עסקיים וקבלנים. צוות ה-IT יכול לתת גישת VPN מלאה או מוגבלת ליישומים ספציפיים, לפי דרישה. פתרונות הגישה הגמישים של F5 מסייעים לארגונים להעצים פרודוקטיביות ומאפשרים לעובדים ליהנות מגישה נוחה מכל מקום בו הם נמצאים ומכל מכשיר קצה.

דילוג לתוכן