חברת ESET שחררה את NOD32 ו- ESET Smart Security גרסא 5

מנגנון סריקה מבוסס ענן, בקרה מתקדמת של מדיה ניידת ו- 'מצב גיימרים' הם רק חלק מהפיצ'רים החדשים בתוכנות האבטחה של ESET.חברת קומסקיור, נציגת ESET בישראל, השיקה את הגרסאות החדשות של האנטי וירוס NOD32 וחבילת האבטחה ESET Smart Security בערב השקה מיוחד שנערך אתמול (ד') במתחם הסינמה סיטי בראשון לציון, בנוכחות 200 דילרים ומשווקים של התוכנות בישראל.
 
רונן מואס, מנכ"ל קומסקיור, הציג את החידושים בגרסאות החדשות ביניהן ניתן למצוא את ESET Live Grid- מנגנון סריקה מבוסס ענן פרי פיתוחה של חברת ESET, אשר מתפקד כמערכת התראה מוקדמת המיירטת איומים תוך ניצול מידע הנשלח ממיליוני משתמשים ברחבי העולם. בקרה מתקדמת של מדיה ניידת – מאפשרת סריקה אוטומטית של כל כונן חיצוני, כרטיס זיכרון, CD/DVD וכמובן דיסק-און-קי, לגילוי איומים לפני שהם מספיקים לחדור למחשב. בנוסף קיימת אפשרות ליצור הרשאות עבור רכיבי מדיה מוכרים ובכך למנוע גניבת מידע. Gamer Mode-תוכנות האבטחה של ESET עוברות למצב של חסכון במשאבי מערכת באופן אוטומטי כאשר המחשב נמצא ב- 'מסך מלא' (Full Screen), כך שהמשתמש יכול ליהנות ממשחקים זוללי-משאבים מבלי שהמחשב שלו מאט או שהיכולות הגרפיות נפגעות ועוד.
 
מאפיין חדש שמתווסף לחבילת האבטחה הוא רכיב בקרת הורים המאפשר להורים לצמצם משמעותית את החשיפה של ילדיהם לתכנים פוגעניים אשר אינם מתאימים לגילם באמצעות 26 קריטריונים שהודרו מראש. כמו כן חבילת האבטחה כוללת מנוע אנטיספאם משופר, חומת אש חכמה ועוד.
 
"הגרסאות החדשות של האנטי וירוס NOD32 וחבילת האבטחה ESET Smart Security הן שילוב של הגנה מתקדמת לצד חווית משתמש וניצול משאבים מינימאלי" אומר רונן מואס, מנכ"ל קומסקיור. "ב- ESET משכילים להבין את הצרכים של מגוון רחב של משתמשים ודבר זה ניכר בפיצ'רים החדשים כמו ה Gamer Mode, בבקרת ההורים ובמאפיינים הנוספים שהוכנסו לתוכנות".

למידע נוסף אודות הגרסאות החדשות כנסו ל http://www.eset.co.il/pages/ESET-smart-security-5.aspx

דילוג לתוכן