חברת ESET רוכשת חברה להצפנת מידע פתרונות ההצפנה יוטמעו במוצרי האבטחה למגזר העסקי והפרטי

חברת ESET, מפתחת האנטי וירוס NOD32, וחברת האבטחה החמישית בגודלה בעולם, הכריזה היום על רכישה של חברת DESlock+, חברה בריטית המתמחה בהצפנת מידע. ב ESET מתכננים להטמיע את מוצר ההצפנה כחלק אינטגרלי במוצרי האבטחה שלה למגזר העסקי והפרטי.
הגנה על מידע ופרטיות הן בין הדאגות העיקריות של חברות וצרכנים ביתיים, ובימים אלה סוכנויות ממשלתיות, כמו האיחוד האירופי, אוכפים חוקים שמחייבים חברות וארגונים להטמיע פתרונות אבטחה, כולל הצפנה, שמטרתם להגן על המידע של המשתמשים שלהם.
"סקר שערכנו לאחרונה בקרב בעלי עסקים מצא ששנים מתוך שלושה רואים את הצורך בהצפנה כחלק סטנדרטי מפתרון האבטחה בעסק שלהם" אומר איגנסיו סמפטו, מנהל המכירות העולמי של חברת ESET. "היה לנו שיתוף פעולה מצוין בעבר עם של חברת Deslock+, ואנחנו מאמינים שהלקוחות שלנו ישמחו לשמוע שאנחנו לוקחים את שיתוף הפעולה הזה צעד אחד קדימה. רכישת Deslock+ תאפשר לנו להעשיר את מוצרי האבטחה שלנו עם טכנולוגית הצפנה מצוינת".
חברת Deslock+, שמתמחה בפתרונות הצפנה מתקדמים, חברה ל ESET לראשונה לפני שנתיים כשהצטרפה לתוכנית שיתוף הפעולה הטכנולוגי של ESET – ESET Technology Alliance. "להצפנה יש תפקיד חשוב באבטחה, והיא מהווה נדבך חשוב בהגנה על מידע עסקי רגיש כמו גם המידע האישי שלך" אומר פאולו לוקה, מנהל הטכנולוגיות הראשי ב- ESET העולמית. "התוכנית שלנו היא להטמיע את טכנולוגית ההצפנה במוצרי האבטחה שלנו למגזר העסקי ולמגזר הפרטי, ובמקביל להמשיך את הפיתוח שלה".

דילוג לתוכן