חברת ESET משיקה גרסא עסקית של אנטיוירוס ESET NOD32 לתחנות עבודה עם מערכת הפעלה MAC

"באמצעות האנטיוירוס NOD32 למקינטוש, אנחנו ב- ESET יכולים לספק הגנה מתקדמת יותר לכל רשת עסקית – גם כאלו שמשלבות פלטפורמות של מקינטוש עם פלטפורמות אחרות" אומר מירוסלב טרנקה, מנכ"ל ESET. לטוענים שאנטי וירוס למקינטוש הוא מיותר עונה טרנקה "פיתוח האנטיוירוס למקינטוש הוא מענה לדרישה הקיימת בשוק. כראיה לכך היו לנו יותר מ- 135 אלף הורדות של גרסאת הבטא של התוכנה ששוחררה בדצמבר 2009.
"מבחינה טכנית זה נכון שמקינטוש בטוח יותר. אם וירוס שמיועד למערכת ההפעלה של מייקרוסופט חדר למערכת של מקינטוש הוא לא יוכל לבצע שום נזק". מסביר אמיר כרמי, מנהל מחלקת התמיכה בנציגות הישראלית של ESET. "בסביבה ארגונית המצב הוא קצת שונה. המקינטוש יכול לשמש כנשא ולהעביר קבצים נגועים למחשבים אחרים ברשת ולהדביק אותם".
בחברת ESET מבטיחים שהאנטיוירוס החדש למקינטוש מתאים לארגון בכל גודל מעסקים קטנים ועד אנטרפרייז, שהוא יודע לזהות ולנקות איומים בזמן אמת ומותאם לעבודה עם ממשק הניהול של ESET בתחנות מרובות ממסוף ניהולי אחד.  
מאפיינים נוספים שקיימים בתוכנה ימנעו מהמק שלכם להפוך לנשא של וירוסים ונוזקות ולהפיץ אותם ברשת, חבילת התקנה אוניברסלית אשר מאפשרת להתקין את התוכנה על מספר רב של תחנות מרחוק, חסימה של מדיה ניידת ועוד.

דילוג לתוכן