חברת ESET משחרת גרסאת בטא לדור החמישי של תוכנות אבטחת המידע שלה

חברת ESET הכריזה היום על השקת בטא ציבורית לדור החמישי של תוכנות אבטחת המידע שלה. הגולשים המשתמשים במערכת ההפעלה Windows מוזמנים להתנסות בגרסת הבטא של תוכנות האבטחה הניתנות להורדה בחינם.גרסאות הבטא של הדור החמישי של תוכנות האנטי וירוס של ESET מציגות אפשרויות חדשות ושיפורים רבים. ביניהם שיפור במנגנון הסריקה והזיהוי, אופטימיזציה של תהליך האיתחול, שיפור בבקרת המדיה הניידת (כוננים חיצוניים), שיפורים בממשק המשתמש ו- "מצב גיימרים", מאפיין חדש אשר מקטין את ניצול משאבי המערכת למינימום באופן אוטומטי כשהמחשב נמצא במסך מלא, כדי לא לפגום בחווית המשחק. בנוסף לכך גרסא 5 של חבילת האבטחה ESET Smart Security כוללת רכיב חדש של בקרת הורים, לצד מנועי אנטי ספאם וחומת אש משופרים.
 
פאבל לוקה, סמנכ"ל הטכנולוגיות של ESET אומר: "הדור החמישי של תוכנות הדגל שלנו, האנטי וירוס NOD32 וחבילת האבטחה ESET Smart Security, כולל קשת רחבה של טכנולוגיות חדישות ומאפיינים מתקדמים שלא רק שמשפרים את יכולות הזיהוי של התוכנות, אלא גם מציגים אופציות חדשות למשתמשי נישה, כגון גיימרים. בגרסאות החדשות שמנו דגש על ממשק המשתמש שעבר רענון כדי לשפר משמעותית את חווית המשתמש הכללית".

 
 
מאפיינים חדשים בתוכנה
 
·         בקרת מדיה ניידת מתקדמת אשר מאפשרת סריקה אוטומטית של רכיבי מדיה ניידת כגון USB, CD, DVD וחוסמת איומים המנסים להכנס למערכת דרך אותם רכיבים. בנוסף, המשתמש יכול גם לחסום סוגים מסויימים של מדיה ניידת בהתאם לקריטריונים שהוא קובע.
·         זיהוי מזיקים משופר ומהירות סריקה גבוהה יותר בהתבסס על מאגרי מידע וניתוחי איומים המבוסס על טכנולוגית עננים (הכוונה שדגימות של וירוסים נאספות ממשתמשים בכל רגע נתון ונשמרות ב"ענן" – מאגר-על של דגימות וירוסים. כל מחשב עם ESET מסתנכרן בזמן אמת מול הענן וכך הוא מוגן מפני מגוון של וירוסים, בעיקר כאלה שהתפרצו בנקודה מסוימת בעולם אבל עוד לא הופצו לכל האזורים).
·         תהליך איתחול מהיר המאפשר למשתמש להתחיל לעבוד מייד עם הפעלת המחשב ומבלי להפחית באבטחה.
·         מצב גיימרים GamerMode – תוכנות האבטחה של ESET עוברות למצב של חסכון במשאבי מערכת באופן אוטומטי כאשר המחשב נמצא ב'מסך מלא' (Full Screen), כך שהמשתמש יכול להנות ממשחקים זוללי-משאבים מבלי שהמחשב שלו מאט או שהיכולות הגרפיות נפגעות.
·         ממשק משתמש רענן – המשפר את היכולות הגרפיות של התוכנה ליצירת חווית משתמש טובה יותר.
 
מאפיינים חדשים בחבילת האבטחה ESET Smart Security
 

בקרת הורים – רכיב אשר חוסם אתרים המכילים חומרים פוגעניים, באמצעותו ניתן להגדיר ולחסום את הגישה לאתרים באמצעות 20 קריטריונים שהוגדרו מראש.
מנוע אנטי-ספאם משופר – מנוע האנטי ספאם שמשולב לתוך חבילת האבטחה עבר תהליך אופטימיזציה מקיף על מנת להשיג זיהוי מדוייק יותר.
חומת אש חכמה – מונעת גישה מרחוק למשתמשים לא מורשים ומנטרת את התנועה ברשת

 
חברת ESET שמחה לאפשר למשתמשים להתנסות בגרסאות הבטא. להורדה של גרסאת הבטא לאנטי וירוס NOD32 גרסא 5 לחצו כאן. להורדה של חבילת האבטחה ESET Smart Security לחצו כאן. אם נתקלתם בבעיות כלשהן, או אם ברצונכם לתת פידבק על התוכנה, אנא מלאו את הטופס בקישור הבא: http://www.eset.com/beta/form/.

דילוג לתוכן