חברת ESET משחררת כלי חינמי חדש להסרת התולעת קונפיקר

חברת ESET, מפתחת בינלאומית של תוכנות אנטי וירוס ופתרונות בתחום אבטחת המחשב, משחררת היום כלי חינמי חדש לסריקה וניקוי של התולעת קונפיקר. לפיESET התולעת, שנתגלתה לראשונה לפני כשנתיים, מסרבת לגווע ומהווה כמעט עשרה אחוזים מכלל האיומים הגלובליים.כמעט שנתיים חלפו מאז ההתפרצות הראשונה של הקונפיקר, והיא עדיין עושה בעיות ברשתות מחשבים קטנות וגדולות". אומר כפיר טויטו, מנהל הטכנולוגיות בחברת קומסקיור, נציגת ESET בישראל. "אחד הדברים שהיא עושה זה לנצל פרצת אבטחה שקיימת במערכת ההפעלה של מיקרוסופט ועל ידי כך היא מפיצה את עצמה לשאר הרשת מהתחנות הנגועות. משם היא יכולה להמשיך ולהפיץ את עצמה לתחנות נוספות". מסביר טויטו.
בחברת ESET מבטיחים שהם יודעים לטפל בכל סוגי הקונפיקר, שוריאנטים רבים שלה יצאו מאז שהיא נתגלתה לראשונה. לאחר שיתוף פעולה בין כפיר טויטו, מנהל טכנולוגיות בקומסקיור לבין מעבדת הוירוסים במטה ESET באירופה הוחלט ליצור כלי חדש לסריקה והסרה של קונפיקר גם למשתמשים שלא מותקנת להם תוכנת ההגנה של ESET על המחשב.
"היתרון המרכזי בכלי החדש הוא שכל אחד יכול להשתמש בו" אומר טויטו. "בין אם אתה משתמש פרטי או מנמ"ר של חברה גדולה אופן השימוש בכלי הוא זהה. יתרון מרכזי נוסף הוא שיכולות הסריקה והניקוי הן גדולות יותר מבעבר והן תואמות גם מערכות הפעלהVista  ו- Windows 7".
ניתן לסרוק את המחשב באמצעות הכלי בפורטל התמיכה של קומסקיור בלינק הבא: http://kb.comsecure.co.il/Tools.aspx

דילוג לתוכן