חברת ESET משחררת גרסא החדשה לתוכנת האבטחה לשרת הדואר של מייקרוסופט

הגרסא החדשה ESET Mail Security for Microsoft Exchange Server מספקת הגנה מפני מזיקים (וירוסים, תולעים וכו') ומפני דואר זבל לכל שרתי הדואר של Microsoftחברת ESET, הנחשבת למובילה בתחום אבטחת המידע וההגנה הפרו-אקטיבית, שחררה היום את הגרסא החדשה של תוכנת הגנה חדשה לשרתי דואר של מייקרוסופט. התוכנה מתבססת על מנגנוני ההגנה של המוצרים הקיימים של החברה (האנטי וירוס המוכר – NOD32 ועל טכנולוגית הזיהוי פרואקטיבית של ESET הנקראת ThreatSense אשר מסוגלת לספק הגנה בזמן אמת כנגד איומים לא-מוכרים (כלומר, ללא התבססות על מאגר חתימות דיגיטליות).
 
"אנחנו תמיד נכונים להשתפר, ועם דפוס מחשבה זה שידרגנו את יכולות מנוע האנטי ספאם ואת יכולות הניהול שלו". אומר פאבל לוקה, טכנולוג בכיר בחברת ESET. "הגנת הדואר היא הקו ההגנה הראשון נגד התפרצות וירוסים, הודעות ספאם והתקפות פישינג וגרסא החדשה של תוכנת ההגנה לשרתי הדואר שלנו מבטיחה הגנה מהירה ומדויקת לארגונים בכל גודל".
 
תוכנת ההגנה ESET Mail Security גרסא 4.3 כוללת מגוון שיפורים כגון מנוע אנטי ספאם משופר, מסך הגדרות מתקדמות בעיצוב חדש ואינטואיטיבי, אפשרות דירוג ספאם בשלוש רמות לפי רמת הסיכון, אפשרות לאיחוד של מספר רישיונות exchange נפרדים ועוד. 
 
מחברת ESET נמסר שלקוחות קיימים ייהנו מהגרסא החדשה ללא תשלום נוסף.

דילוג לתוכן