חברת ESET משחררת את גרסא 4 של ממשק הניהול מרחוק

אמיר כרמי, מנהל התמיכה של נציגת ESET בישראל: "ממשק הניהול החדש מאפשר לנהל טוב יותר את סיכוני אבטחת המידע בארגון על ידי הטמעה ואכיפה של מדיניות אבטחת מידע בצורה אפקטיבית אשר חוסכת משאבים רבים מעסקים בכל גודל".חברת ESET, מפתחת האנטי וירוס NOD32, הודיעה היום על השקת הגרסא החדשה של ממשק הניהול מרחוק למוצרי אבטחת המידע שלה: האנטי וירוס NOD32 וחבילת האבטחה ESET Smart Security ללקוחות עסקיים. לקוחות בעלי רשיון בתוקף מוזמנים לשדרג לגרסא החדשה ללא תשלום.
"ביצענו שיפורים מקיפים בתוכנה על מנת לאפשר עבודה חלקה יותר לעסקים בינוניים וגדולים" אומר ריצ'ארד מרקאו, מנהל טכנולוגיות ראשי ב- ESET. "מירב הזמן והמשאבים הושקעו בשיפור ניהול קבוצות ומדיניות, התקנה מרחוק, וביכולת לנהל תחנות מרובות ממשק ניהולי אחד במטרה לחסוך בשעות עבודה, להפחית את זמן התגובה לסיטואציות הקשורות לאבטחת מידע והגדלת הייצור."
ב- ESET טוענים שהגרסא החדשה של ממשק הניהול הופכת את זה לקל מאי-פעם ליישם ונהל את פתרונות האבטחה של ESET לעסקים. המאפיינים של ממשק הניהול כוללים ניהול קבוצות חכם, המאפשר לנהל קבוצות ברשת בצורה דינמית על-פי פרמטרים משותפים. מנהל מדיניות משופר, המאפשר הטמעת מדיניות בקבוצות משתמשים, וחוסך את הצורך בגיבוי כפול של מדיניות של קבוצות שונות. התקנה מרוחקת פשוטה החוסכת זמן עבודה יקר של אנשי המחשוב בכך שהיא מאפשרת התקנה במספר רב של תחנות במקביל ללא התערבות נוספת. ניהול תחנות מקיף אשר שולט מרחוק במספר רב של תחנות אשר מוגנות באמצעות מוצרי האבטחה של ESET כגון: האנטי וירוס NOD32, חבילת האבטחה ESET Smart Security וכן, באנטי וירוס NOD32 ללינוקס ומקינטוש ובמוצרי האבטחה של ESET למכשירים ניידים.
אמיר כרמי, מנהל מחלקת התמיכה הטכנית בחברת קומסקיור, נציגת ESET בישראל, אומר "ממשק הניהול מרחוק של ESET מאפשר למנהל הרשת או מנהל אבטחת המידע בארגון בכל גודל להטמיע ולנהל מדיניות אבטחת מידע מתוך ממשק ניהולי אחד ולבצע פעולות בתחנות מרוחקות בלחיצת כפתור. דבר זה חוסך משאבים רבים מהארגון ובעצם מעלה את רמת האבטחה בעשרות מונים".

דילוג לתוכן