חברת ESET, יצרנית האנטי וירוס NOD32, זוכה בציון VB100 נוסף

זוהי הבדיקה הראשונה שערך ה- Virus Bulletin על פלטפורמת Windows 7. "NOD32 זיהתה 100% של וירוסים in-the-wild, ומוטציות של וירוסים ויצרה אפס התראות שווא".חברת ESET, המובילה בתחום ההגנה הפרואקטיבית הודיעה היום על זכיה בציון VB100 נוסף מקבוצת הבדיקה העצמאית Virus Bulletin. הבדיקה אשר נערכה בתחילת נובמבר התמקדה בפלטפורמת Windows7.
 
ה- Virus Bulletin החל את דרכו בשנת 1998 כמגזין המספק מידע לבעלי מחשבים אודות איתור, ניקוי, מניעה והסרה של וירוסים ממחשבם האישי. במהרה הפך המגזין למוביל בתחום והוא ידוע במהימנותו. בשנת 98 הציג ה- Virus Bulletin בפעם הראשונה את ה- VB100 וביצע שורה של מבדקים השוואתיים בין מוצרי האנטי וירוס השונים.
 
על מנת להציג את הלוגו של VB100 על המוצר לעמוד בשני קריטריונים עיקריים:
 

יכולת לאתר וירוסים שהם In-the-Wild (קרי, שהם עדיין לא מוכרים ולא הופצה עבורם חתימה דיגיטאלית) בסריקה היזומה ובסריקה אוטומטית

לא מייצרהתרעות שווא עבור קבצים לגיטימיים הנקיים ממזיקים.

 
מראשית ימיו של VB100 ב- 1998, מוצרי האנטי וירוס של ESET מתהדרים בציון של יותר מ 96 אחוזי הצלחה – הציון הגבוה ביותר בתעשיית האנטי וירוס, כאשר רוב מוצרי האנטי וירוס הקיימים היום בשוק עומדים על ממוצע של בין 50 ל- 75 אחוזי הצלחה.
 
"ESET הציגה אחוזי זיהוי מצוינים, עם תוצאות ראויות לשבח בזיהוי טרויאנים והוכיחה את כוחה בזיהוי וירוסים חדשים ולא-מזוהים. בשורה התחתונה יכולת ההגנה הפרו-אקטיבית של ESET זכתה להערכה גבוהה מעל הממוצע" אומר ג'ון האוס מ Virus Bulletin. "ללא טעויות זיהוי-שווא של קבצים לגיטימיים, ESET היא הזוכה של עוד פרס VB100, ו- NOD32 ממשיך בצדק להיות המוצר בעל מספר הזכיות הגדול ביותר של פרסי VB100".
 
רונן מואס, מנכ"ל קומסקיור נציגת ESET בישראל אומר "ב- ESET דאגו שמוצרי האבטחה שלנו יהיו מותאמים לחלוטין ל- Windows 7, וכפי שניתן לראות בתוצאות הבדיקה, הם עשו זאת היטב". והוא מוסיף "העובדה ש ESET מחזיקה בשיא של 59 ציוני VB100 מוכיח שהמוצרים שלה הם אמינים ועיקביים".
 
ל- ESET טכנולוגיה ייחודית הנקראת ThreatSense. זוהי טכנולוגיה המבוססת על זיהוי בשיטה היוריסטית (Heuristic). כלומר, התוכנה מאפשרת זיהוי פרואקטיבי של מזיקים בזמן אמת ללא צורך בחתימה אלקטרונית. למעשה התוכנה יוצרת סביבה וירטואלית מחוץ למחשב ומריצה בתוכה את הקובץ החשוד, אם הקובץ הראה פעילות חשודה היא לא תיתן לו לעבור. בזכות הטכנולוגיה הזו ניתן לזהות וירוסים אשר עלולים להתפספס אפילו בעזרת העדכונים התכופים ביותר במוצרים אשר מסתמכים על חתימות אלקטרוניות בלבד.

דילוג לתוכן