חברת ESET העולמית מאמצת טכנולוגיה שפותחה בישראל

תטמיע במוצריה את ערכת ההתקנה ESET K.I.S.S שפותחה על ידי קומסקיור נציגת ESET בישראל, להתקנה אוטומטית של אנטי וירוס ארגוני בתוך פחות מדקה.

ESET K.I.S.S (ראשי תיבות של Keep It Simple Solution) היא פרי פיתוחה של חברת קומסקיור נציגת ESET בישראל. ערכת ההתקנה כוללת את ההגדרות האופטימאליות לאנטי וירוס הארגוני כדי לשמור על מדיניות אבטחת המידע נכונה ולמנוע חדירה פוטנציאלית של וירוסים ומזיקים. הערך המוסף של הערכה הוא ביכולתה להסיר אוטומטית כל תכנית אנטי וירוס קודמת מרשת המחשבים ולהשלים את תהליך ההכנה של ESET בתוך פחות מדקה.
 
בחברת ESET טוענים שערכת ההתקנה היא ייחודית ובלעדית, והיא מיועדת עבור גרסאות הרשת של ESET לארגונים: ESET NOD32 Antivirus Business Edition ו- ESET Smart Security Business Edition. ערכת ההתקנה פותחה על ידי רינה ברבוט מצוות התמיכה של קומסקיור, על מנת לקצר את תהליך התקנת האנטי וירוס בארגון, ולהופכו לתהליך אוטומטי ובכך לחסוך משאבים רבים ובעיקר זמן עבודה של אנשי IT.
 
אמיר כרמי, מנהל מחלקת התמיכה בקומסקיור שהיה מהאחראיים על הפיתוח, העביר לאחרונה הדרכה במטה ESET בסלובקיה ל-8 משותפיה הבכירים באירופה, לקראת הטמעתה בחבילות ההתקנה של גרסאות האנטי וירוס הארגוני, בשלב ראשון באזור EMEA (אירופה, המזרח התיכון ואפריקה) ובהמשך באזורים נוספים בעולם.
 
"מתחילת הדרך אנו פועלים לאור המוטו שבחרנו 'אנשים עם פתרונות', כלומר להיות אנשי שירות הקשובים לצרכי הלקוחות, ובהתאם לספק להם פתרונות כוללים ומעשיים שישפרו את חווית השימוש שלהם במוצרים שלנו" אומר גיל נוילנדר, מנהל השיווק של קומסקיור נציגת ESET בישראל, "הרעיון הטכנולוגי שפיתחנו תורם משמעותית לניצול זמן ה-IT בארגון בצורה חכמה יותר ואפקטיבית יותר, ואנו זוכים על כך לפידבקים חיוביים מדי יום מצד המשווקים שלנו. אני שמח שבחברת ESET העולמית ראו את התועלות בטכנולוגיה והפיצו אותה עבור שותפים נוספים בעולם".

דילוג לתוכן