חברת ESET במקום הראשון באבטחת נקודות קצה בעסקים

חברת ESET הודיעה היום שחבילת האבטחה שלה ESET Smart Security קיבלה את הציון מושלם והוכתרה כחבילת האבטחה הטובה ביותר במבחן השוואתי של אבטחת נקודות קצה בעסקים אשר בוצע על ידי חברת המבחן העצמאית PassMark Software.בבחינה שביצעהPassMark  בתחילת חודש יוני נבחנו הביצועים, האפקטיביות והשימושיות של שבע פתרונות האבטחה של ספקיות תוכנות האבטחה הגדולות בעולם ביניהן, סימנטק, מקאפי, קספרסקי ועוד
"ממשק הניהול מרחוק מותאם לעבודה עם כל הגרסאות הנוכחיות והקודמות של תוכנות האבטחה של ESET, וניתן לשלוט בכולן מתוך ממשק אינטואיטיבי אחד כאשר הן מותקנות באותה רשת. בנוסף, תוכנת הניהול היא גמישה והגיבה היטב לכל הסיטואציות והתרחישים שהצבנו לה" כתבה קארן לי, העומדת בראש מחלקת המחקר ב PassMark. "ממשק הניהול הגיב היטב לניווט בין החלונות והתפריטים במהירות של חלקיקי שנייה".
"לאחרונה ערכנו מספר שיפורי מפתח בגרסא העסקית של חבילת האבטחה על מנת להבטיח עבודה חלקה יותר במגזר ה SMB והאנטרפריז" אומר אנטון זאזק, מנכ"ל ESET בארה"ב. "אנחנו משקיעים זמן ומשאבים רבים בשיפור המוצרים. מירב המאמצים הושקעו בשיפור ניהול המדיניות, התקנה מרחוק והיכולת לנהל תחנות קצה בעלות פלטפורמות שונות מאותו ממשק ניהול במטרה להעלות את התפוקה, לחסוך בזמן עבודה של מנהלי IT ולצמצם את זמן התגובה".
רונן מואס, מנכ"ל חברת קומסקיור, הנציגה הבלעדית של ESET בישראל מוסיף: "הזוכים האמיתיים הם בעצם הלקוחות שמקבלים הגנה איכותית בזמן אמת עם יכולת גמישות מרבית בעבודה. בסופו של דבר זוהי המטרה ולשם אנחנו מכוונים".

דילוג לתוכן